Ako sa dostať na sono brucha?

18. okt 2021

Ahojte. Ako sa mozem dostat na sono brucha ak si chcem dat spravit na zaklade vlastnej inkciativy? Mam urcite bolesti, zatial vsetky vysetrenia v poriadku. Dakujem za rady.

zmrzlinka2021
18. okt 2021

objednat sa do centra, kde robia sono a zaplatit si to - najjednoduchsie, najrychlejsie riesenie.

nika82
18. okt 2021
autor
18. okt 2021

@zmrzlinka2021 cize nemusi to byt sukromna klinika/ambulancia? Ak viem kde robia sono staci zavolat a objednat sa? Treba aj povedat ze by som chcela sama bez odporucania doktorky? Vedia mi dat nejaky blizky termin kedze na vsetko su cakacky mesiace?? Ak viete teda poradit 😔

zmrzlinka2021
18. okt 2021

v kazdom pripade budes samoplatca, ked nemas od lekara odporucanie

Ja som bola na prsnikoch tu http://www.mdclinic.sk/ultrasonograficka-ambula...

urobia ti akekolvek sono vysetrenie, platila som asi 35 eur

zmrzlinka2021
18. okt 2021

termin som mala asi do tyzdna

autor
18. okt 2021

@zmrzlinka2021 ďakujem tak to asi skusim 😔

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
18. okt 2021

@bambulienka25 ahoj bolesti od lavej strany pod prsiami resp rebrami tiahnuce do bokov, podbruska a chrbta a krizov

autor
18. okt 2021

@bambulienka25 ale aj bolest celeho brucha obcas to citim taku plnost

leona45
18. okt 2021

Ja chodim bezne na sono bez vymenneho lístka. Ak nemate zaplatite. U nas je cca 15 eur. Nirmalne zavolate a objednate a poviete, ze si budete sama platit bez vym. Lis.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majulino
19. okt 2021

@bambulienka25 čo všetci mate s tou Lenkou? 😅

Apropo mna tiez od augusta 2020 nechceli poslat na sono brucha, ze je to chrbat co ma boli a nakoniec mam žlčníkové kamene a piesok a isla som tiez ako samoplatca

malinoismum
19. okt 2021

@majulino To by si ju musela zažiť aby sa ti doslova vryla do pamäte a pod kožu ako nám 😅😅😅
Je to psychiatrický pacient ktorý odmieta akúkoľvek pomoc a vyhľadáva aj neexistujúce príznaky… proste hypochondria v takom štádiu, že aj laik uzná že to je na hospitalizáciu. A to naozaj, ver mi, naozaj nepreháňam. 🤷🏻‍♀️
A už zvykla svoje príspevky dávať takto anonymne ale aj tak sme ju prekukli, uvidíme že čo bude za týmto anonymom. Už druhý deň sa mi totiž, a nielen mne, zdá, že sa tu už motá 😅☝🏼

majulino
19. okt 2021

@malinoismum akože občas som natrafila na nejaku jej diskusiu, len ja som toho nazoru, ze ak vidim, ze pomoc nechce, tak jej ju neponukam a nekomentujem. Hlavne, pozrela som si jej profil a som presvedčená, ze si z vás/nás iba uťahuje

malinoismum
19. okt 2021

@majulino no ale nás baví sa na nej už doslova tiež len zasmiať 🙂

cacianka
20. okt 2021

V Ba-Dubravka je ambulancia, stačí prísť a počkať v poradí. Brušná dutina cca 15-20€.
Štvrtok a piatok, mladý šikovný muž, vyšetrií, vysvetlí.
Presné a aktuálne info nájdete na nete.
Bola som minulý rok a vybavená komplet aj s čakaním, za hodinu.

evkamotka
20. okt 2021

Naco tolko platiť? Normalne zavolaj svojej obvodacke, povec ze mas bolesti a nechces nic zanedbat tak ze by si rada sla na sono brucha, ci ti da vymenny. A ides zadarmo. Ja som tak bola 2x-posiela ma vzdy popri preventivke

cacianka
20. okt 2021

@evkamotka aj ja som chcela bez platenia.termin o 4 mesiace, keďže som potrebovala urgent, tak som zaplatila.
Sú lokality kde sa dlho čaká, preto radšej s poplatkom a ide to hneď

loginexistuje
20. okt 2021

a ake vysetrenia ti uz robili ?

bona69
20. okt 2021

Moja mama mala také bolesti pod ľavým rebrom bola na ultrazvuku u doktora a povedal jej že tam ju nemá čo bolieť že tam nič nie je😁

evkamotka
20. okt 2021

@bona69 aj u mna to tak uzavreli, ze asi prdy :D

sabca2424
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sabca2424
25. júl 2023

@bona69 Dobrý deň prosím Vás aj Vasej mamine niečo zistili presne toto isté mám aj ja a bola som na sono a nič všetko v poriadku

bona69
25. júl 2023

@sabca2424 nie nič nezistili, prestalo to, nevedeli z čoho to bolo