Ako sa zbaviť úzkostnej poruchy?

15. nov 2021

Ahojte baby ma niekto skúsenosť ako bojovať alebo zbaviť sa uzkostnej poruchy? Mavam ju často, veľa vecí ma vie vykolajit, znervozniet, casto mam zle myšlienky co ak sa stane to a co ak sa stane toto, myslienky strachu co bude a ako bude, strach z ludi co mu mozu urobit a tak.. Vela s tých mojich fantazmagorii sa ani nesplni ale hlava mi srotuje a tym si kazim dni zbytočne. Nechcem ist k psychiatrovi a dopovat sa liekmi a psychológa som skúšala viackrát ale nepomohlo. Chcela by som sama, len neviem ako. ❤️

luccija
15. nov 2021

Tým, čo odmietas🙂 liekmi...a terapiou.

zuzika19
15. nov 2021

Ak nechcete lieky, skuste este cbd pre viac info mi napiste ss

lauristrk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
295anicka
15. nov 2021

veľmi mi pomáhajú prechádzky, a pobyt na čerstvom vzduchu 🙂

katb1992
15. nov 2021

Mne na VŠ pomohol čaj z ľubovníka bodkovaného. Trvá to cca 1-2 týždne kým pocítiš rozdiel. A tiež keď som sa snažila ísť"do hĺbky" toho strachu/úzkosti. Keď som si predstavila čo najhoršie sa môže stať, nikdy to nebolo také hrozné ako moje stavy 😅

ivangeline
15. nov 2021

A do akej moery ti to narusuje normalny rezim dna? Do akej miery ta to trapi? Ake metody/techniky na zvladnutie stavov poznas? Ako uzkost a uzkostny stav...su troska odisne.. podla mna..terminologii nerozumiem ale mat taky stav,ze ti cvokne alebo sa nevies nadychnut a hybat...to uz je velmi zle..ak to nie je take zle...skusala by som vydrzat pri jednom psycholofovi dlhsie a skutocne peacovat na technikach,ako to zvladnut.. ako byt viac pokojnejsia..

julka828
15. nov 2021

Regresna terapia zarucene zaberie

zuzkaa1991
15. nov 2021

Je taka doba ja som isla vyskúšať psychológa aale nemam terapie.kecam s nou ako s kamoškou 🤣 ale zas mam za sebou to obdobie mala som tazsie plus.mam.male dieta takze som sa bala.o.malu keby sa.mi nieco stalo.mavala.som.zavraty vysoky tep aatd....stavy z ničoho nič ale brala.som.vecer persen a rano gs anxiolan su na prirodnej báze tiez som nechcela AD a bola som v takom stave len kvoli malej kedze sa obcas budi v noci musim byt pri zmyslovch atd...ale tie výživové skuste ja som sa ukludnila po dvoch týždňoch

dadis
15. nov 2021

Ja som mala uzkosti len mierne, ale mne velmi pomohla viera v Boha. Priniesla mi do zivota pokoj.