Ako si mám oddialiť menštruáciu?

jdkdk
8. aug 2019

Ahojte potrebujem si oddialiť menštruáciu lebo o 2 dni ma čaká dovolenka a viete aké to tam je s menzesom vopred dakujem💘

kika831
8. aug 2019

@jdkdk jedine smer lekar a dat predpisat norethoteron ale ten treba zacat uzivat aj 3 dni skor nez ma dojst menzes. Inak nemusi zabrat a dostanes menzes aj tak.

baskarepkova
8. aug 2019

@jdkdk no tak v takejto situacii ti asi citron nepomoze, jedine lekar, alebo si das tampon a nejako to vydrzis :( drzim prsty

lucka12399
8. aug 2019

@jdkdk ak nechces celu dobu stresovat ci ti zabral citron tak zájdi ku dr a ten ti pomoze ...

patka_673
8. aug 2019

To jedine doktor, no ako ale vies, nechala si si to na poslednu chvilu, co ak bude mat aj doktor dovolenku. Ze si to nezacala riesit skor

basska_b
8. aug 2019

Ochorenie s horúčkou je jedine, čo u mňa funguje, no ale pred dovolenkou ani to nie je nič moc 😀

marcelik88
8. aug 2019

To uz je teraz dost neskoro nieco riesit. Mozes este teraz rychlo skusit si ist dat predpisat tie tabletky. Citronova stava zabera ale treba ju pit uz aspon tyzden dva pred tym ako ma prist ms

coolbaba
8. aug 2019

Cod proste za ginekologickou nech ti dá inekciu alebo dáke lieky na oddialenie ms😘