Alventa - vedľajšie účinky

halabolka
25. sep 2020

Ahojte baby, uziva tu niektora z vas Alventu? Mam ju predpisanu na liecbu socialnej uzkosti spolu s depresiou. Prvy tyzden som brala davku 75mg rano, nasledne 150mg rano teraz uzivam necele 2 tyzdne. Citim sa uz o dost lepsie, avsak trapi ma uz tyzden hrozna zapcha a plynatost, idem sa z toho zblaznit. Zapcha je podla pribaloveho letaku castym vedlajsim ucinkom, chcem sa vsak spytat tych co mate s nou skusenosti, ci tie vedlajsie ucinky casom odzneju alebo zostanu uz nastalo..

kutuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kutuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
halabolka
autor
26. sep 2020

@kutuska tak daj nejaku radu, co ti naozaj pomohlo. Je mi jasne, ze treba zmenit aj sposob myslenia a pracujem na tom

kutuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kutuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zdena1990
21. máj 2021

@halabolka pekný deň ako ste si poradila s tou zápchou? Ďakujem prešlo to?

halabolka
autor
23. máj 2021

@zdena1990 dobry den, no s odstupom casu mozem povedat, ze to asi nemalo vela spolocneho s alventou. Uz sa mi viackrat potvrdilo, ze pri akomkolvek strese mam zapchy - ci uz riesim vztahy, pracu, rodinu, atd. Takze jediny sposob u mna je zit kludny zivot 🙂

julinkave
17. aug 2022

@halabolka ahoj,tiez uzivam alventu 75mg+37,5mg a po emocnom soku,ktoremu som bola prednedavnom vystavena mi bola pred par dnami davka zvysena na 150 mg denne,kvoli velmi zhorsenemu stavu. Bez frontinu som sa zatial ani nenajedla. Nepocitovala si zo zaciatku aj taky trocha nepokoj a akoby ti skakala sanka a busenie srdca? Viem,ze kazdy clovek je individualny,len ja vsade hladam uistenia,ze to bude ok. Dakujem za odpoved a prajem pekny vecer 🙂

derdia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simonkaskopova
25. máj 2023

@halabolka ahojky pri navysovani na 150 nemala si nežiaduce aj mne dnes navýšila kvoli úzkosti ktorá nie a nie zmyznut tak veľmi sa bojím zvyšovať momentálne beriem 112.5

derdia
26. máj 2023

@julinkave ahoj co to. Znamena, ze si sa sa ani nenajedla? Pretoze ja na alvente fungujem tak, ze jem rano cerealie, potom desiata rohlik napr, potom polievka alebo pol porcie druhe a o 17tej daco zjem, napr jeden chlieb a koncim... Nemam nejaku chut do jedla, jem len aby som neumrela od hladu a mohla fungovat.