Antidepresíva Elicea

zuzana2510
12. feb 2022

Dobrý deň chcem sa spýtať či má niekto skúsenosti s liekom Elicea mne ju predpísala doktorka.Mam strach brať akékoľvek tabletky od psychiatra,moja návšteva u psychiatra bola prvýkrát ale zmietam sa v dileme vravím si brať ich nebrať ich? Dá sa aj inak predísť uzkostiam a depresiám? Ďakujem za odpovede.

hebba25
12. feb 2022

Užívam od januára 2021 Eliceu, mne sa stav zlepšil do ako tak normálu až po pol roku. Začiatky užívania AD sú ťažké, priprav sa, že stav sa najskôr ešte zhorší. A čo ti spustilo depresie a úzkosť? Mne to začalo po prekonaní covidu. Skúsila by som na tvojom mieste najskôr CBD olej, veľa ľuďom pomohol práve pri týchto ťažkostiach.

lucia851
12. feb 2022

@zuzana2510 mala ti predpísať aj neaky ukludnovak kým ad záberu. Ja beriem dvoje ad a k tomu ešte aj na úzkosť dvoje lieky

zuzana2510
autor
12. feb 2022

@lucia851 Predpísala mi aj Xanax

zuzana2510
autor
12. feb 2022

@hebba25 Pred dvomi rokmi som v tehotenstve ochorela na rakovinu krčka maternice a ešte sme prišli aj o podnájom a do toho mi zomrela Mama nakoniec sme sa ocitli v útulku a musím povedať že toto ma úplne dalo dole ťažké podmienky pre mňa ako Matku dvoch malých detí,bezerácia, kamerový systém no proste katastrofa sme tu v útulku už rok aj dva mesiace a choroba sa mi prejavovať začala no myslím že tak už v lete takže išla som k psychiatricke a napísala mi do správy zmiešaná depresívna a úzkostná porucha,mierna anxieta.Predpisala mi túto Eliceu a Xanax.

hebba25
12. feb 2022

@zuzana2510 to mi je ľúto, držím moc palce. Mne tiež dali tu istú diagnózu. Začni užívať tu eliceu. Určite to treba vyskúšať, aby si sa nedostala do ešte väčšej depresie. Ten xanax je na prekonanie počiatočných zhoršených stavov pri užívaní AD