Aplikácia s cvikmi na pribratie

22. okt 2022

Zdravim, chcela by som začať cvičiť aby som pribrala. Viete mi poradiť nejakú aplikáciu kde sú take cviky?

gabika0825
22. okt 2022

Skôr by som vyhľadala trénera a začala cvičiť vo fitku. K tomu treba aj upraviť jedalnicek a začať si počítať kalórie…samozrejme nejaké tie doplnky. teda, neviem koľko chceš pribrať a ako, či svalová hmota alebo tuk, no ak si geneticky stihla postava, tak nepriberieš tuk ani keby si sa napchavala každý deň ktovie čím. Skôr vieš pracovať so svalovou hmotou, ktorá ti pridá na váhe aj na objeme. Takze ak to má byt poriadna zmena, tak určite fitko a tréner ktorý sa na toto špecializuje a má skúsenosť s takými klientmi a reálne výsledky. Doma z pár cvikov určite nepriberies, to môžeš cvičiť ako udržiavanie keď sa ti chce, ale len popri normálnych tréningoch vo fitku. Vtedy uvidis výsledky. Ja mám skúsenosť,začala som cvičiť ani nie kvôli nejakej zmene, ale bavilo má to a ja som bola vždy stihla ale keď som cvičila mala som pekne spevnenú postavu. Teraz sa mi nechce tak tie svaly ochabli. Ale musim sa asi dotoho pustiť znova 😀