Asi 5 dní pociťujem bolesť hlavy

20. okt 2023

Dobrý deň , dala som tu už túto tému ale asi len malo z vss ma takýto problém tak skúsim ešte takto raz …asi 5den pociťujem bolesť hlavy na ľavej strane , nieje to že v kuse bolesť ale občas ma akoby “bodne” ,pichne je to približne niekde pri spankoch,v hlave (neviem presne identifikovať ) a občas ta bolesť vyžaruje aj na druhu stranu hlavy ,neuro vyšetrenie ok ,len na mri som objednaná až v decembri , môže to byt v chrbtice ? A ešte podotýkam v noci takéto bolesti vobec nemám ,začne ho až v priebehu dňa ,občas je ok potom to zabolí ,občas to boli dlhšie …kedy ako …a sem tam ma boli aj na tej istej strane na hrudi ,(ekg ok,sono prsníkov ok ) ..máte prosím podobnú skúsenosť ,som už zúfalá …

ciernysokol
20. okt 2023

Ahoj,minuly tyzden som mala to iste,asi 6 dni bolest hlavy,inak nemavam potom pichanie v hrudi.po tyzdni pribudli bolesti brucha,lezim s nejakym virusom teraz.

hradnapani
20. okt 2023

ja som tieto bodave a pichlave bolesti mala zo stresu (bolo na neho vela dovodov) toho casu a tie bolesti mi ten stres este umocnovali, mri dopadlo dobre - po nom som sa upokojila a presli mi tie bolesti. Moj muz mal zase tento typ bolesti kvoli stafylokokovi v nose (vseobecna lekarka mu urobila vyter z nosa, hoci sa na nos nestazoval) - po prelieceni atb to preslo.

sofia1979
21. okt 2023

Trojklanny nerv máš ôk?