Bandáž - ortéza na chrbát

gubiko
21. apr 2021

Zdravím mamky, máte prosím niektorá skúsenosť s bandážou na chrbát kvôli správnemu držaniu tela? Mávam bolesti v oblasti hrudnej chrbtice, zaujíma ma, či máte niektorá skúsenosť, že to pomohlo. Ďakujem.

naja85
21. apr 2021

Bandaz mam, trochu inu zo zdravomatu, ale mala som to na sebe len par krat. Liezlo mi to na nervy a zabudala som si to davat. Skor mi pomaha posilnovanie chrbta, stretching.

gubiko
autor
21. apr 2021

@naja85 ďakujem za skúsenosť

denda007
21. apr 2021

Tiež to mám doma, dokonca 2 ks. Je to maximálne neúčinné dokonca z toho boli ešte aj krčna chrbtica 🙂 ozaj vyskúšajte radšej plávanie alebo masáž

kubkovamama
21. apr 2021

@gubiko tiež sme mali,syn nedavno-neucinne na puberťák samozrejme.Mne po x rokoch pomáha jedine poctivé cvičenie.Najlepsie ak absolvujes pár hodín od niekoho fundovaneho,dýchanie počas týchto chrbticovych cvičeni sa sama nenaučia.Trvalo ale skoro rok kým prešli bolesti a vidno to

gubiko
autor
21. apr 2021

chodila som na fyzio, cviky poznám, cvičím, keď sa dá. mám sedavé zamestnanie, čiže nejaká korekcia počas dňa by mi bodla. a z tohto pohľadu ma to aj zaujíma. či to niekto vyhodnocuje ako funkčné a v niečom osožné.
@denda007 ak z toho boli aj krčná, tak to nie je nič moc.

teleskop
22. apr 2021

@gubiko ano dobra je

gubiko
autor
22. apr 2021

@teleskop a ktorú máte a ako často ju nosíte?

teleskop
22. apr 2021

mam bielu a nosim ju malo, ked ju nosim citim zlepsenie

gubiko
autor
22. apr 2021

@teleskop a akú bielu, je ich veľa značiek