Bielenie zubov - biela perla

30. mar 2023

Ahojte,
mate niekto skusenost s bielenim zubov od znacky biela perla? Maju na vyber biele pero alebo 14 dnovu kuru, tak chcem vediet ci mate s tym nejake skusenosti 🙂

surama
30. mar 2023

📌

ninka99865
30. mar 2023

Áno len raz a mala som z toho také kútiky že nikdy viac.

stanulienkat
30. mar 2023

Ano, mam skusenost. Super mi popukala sklovina.

syslik81
30. mar 2023

kedysi obsahovala peroxid a ozaj bielila ale potom prisla eu a zlozka bola zakazana..takze tato novsia verzia u je na dve veci ... radsej zajdi k dentalnej nech ti vycisti a spravi pieskovanie a mas klud

autor
1. apr 2023

@stanulienkat a ako ste to potom vyriešili?

stanulienkat
1. apr 2023

Nijako v tomto neporiešila. Mam jemne puklinky-skriabance na zuboch. Ale ja som to dlhodobo používala, asi dva-tri roky, bolo to dávnejšie, keď ešte nebolo bielenie zubov na takej úrovni ako je teraz u zubárov na ambulanciách. Ale mám pocit, že mi to zuby absolútne nevybielilo. Teraz som sa pýtala asi piatich zubárov, ani jeden mi neodporúčal ani profi bielenie. Je to len biznis a budeš mať v budúcnosti problémy so zubami.
@syslik81 Ja som používala tú verziu s peroxidom dlhodobo, nevybielilo vôbec nič, len mi to zničilo zuby.

autor
1. apr 2023

@stanulienkat a crest pasiky ste neskusali? Dost su preslavene, ale tiez sa obavam ze by mohli nejako narusit tu sklovinu

stanulienkat
1. apr 2023

Nepoznam. Ale už nevymýšľam s bielením. Nemám nejaké zlé zuby, to som len mala také vrtochy.🙂