Biely hrudkovitý výtok

luciferik452
26. júl 2014

Dobry den
Chcela by som sa opytat.. Minuly mesiac po pohlavnom styku ma zacalo vsetko svrbiet a palit, hned ma napadlo ze mam mykozu tak som sla do lekarne a mi odpurucili CANESTEN, kedze popri tom beriem tabletky terbinafin activis. (používa sa na liečbu hubových infekcií nechtov na nohách a rukách, chodidie) Hned na druhy den som trochu vykrvacala, tak som ho prestala brat. O tri dni nato som dostala menstruaciu, ktora trvala asi 8 dni. Posledny den som mala dost hnedy az tmavy vytok, Na druhy den som uz nemala nic, vsetko bolo v poriadku, nepalilo ma, nesvrbelo. Asi o dva dni som mala pohlavny styk, a vyteka biely hrudkovity vytok. Pri styku ma to neboli, nesvrbi ani nepali, Ale mam pocit ze trosku to cudne zapacha. A kedze som v zahranici, chcela by som vediet ci je to dost vazne, alebo ist spät do lekarne a vypytat si nejaku masticku alebo tabletky.. Vopred dakujem za odpoved..

katarina104
26. júl 2014

Isla by som s tym k lekarke, moze to byt infekcia, slo by o hlien ak by to nezapachalo, take veci netreba zanedbavat.

kitty88
26. júl 2014

@luciferik452 podla mna mykoza, ale isla by som k dr, nech urobi vyter

bosoriak
26. júl 2014

@luciferik452 zapach je vacsinou priznak bakterialnej vaginozy. Tu si precitaj: http://www.zdravie.sk/choroba/199/bakterialna-v...
Su na to antibiotika a mal by sa preliecit aj partner. Takze urcite smer lekar.

jamabe
26. júl 2014

Podľa mňa kvasinky: http://www.hpl.sk/ochoreli-ste/choroby/gynekolo...
Sama to nevyliečiš, ale tu na Slovensku sa dajú voľne kúpiť na to vaginálne tabletky, neviem ako tam kde žiješ...

luciferik452
autor
26. júl 2014

Dakujem Vam velmi pekne

Viem ze nieco nie je v poriadku, len je zvlastne ze ma to nepali, nesvrbi ani neboli, pocas dna nemam ziadne vytoky, ani ma neboli v podbrusku, Pri pohlavnom styku ma to tiez neboli, Az na konci, najdem biely vytok, mala som to uz pred tym, ale vsetko bolo v poriadku, ale teraz je toho viac.. 🙂

emyk
27. júl 2014

klasická pleseň, ziaden sex pokým sa nepreliecite obaja! prenasate to jeden na druhého , aj ked na nom sa neprejavia žiadne príznaky. Vieš zatiaľ nemusíš pociťovať žiadne bolesti ci svrbenie, ale keď to podcenite môže sa to poriadne zhoršiť.