Bolesť chrbta po jedle na ľavej strane

modrykonik999
13. okt 2023

Ahojte.

Kedze je zdravotnictvo ake je pokusam sa prist na pricinu svojho problemu sama.

Stalo sa niekomu, ze ihned po jedle uz po prvom suste ste zacali citit bolest v lavo pod lopatkou tak ako je zaludok ale v chrbte?

Ako sa najem, pobolieva ma prave toto miesto. Celkovo citim slabost, bolest sa siri aj do stredu chrbta a celkovo diskomfort v oblasti brucha ale najviac ta lava strana.

Nemate niekto skusenost?

Dakujem

nikaa951
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
modrykonik999
autor
21. nov 2023

@ibatanecnica nie si prva co to hovori. GERD mam ale ze by to strielalo az do chrbta?

modrykonik999
autor
21. nov 2023

@nikaa951 drzim palce. Na hadici zistili zapal zaludka a gerd ale kto to dnes nema. Mna to na dotyk prave vobec neboli a bolesti ustupuju. Vysledky gastra z tyvh vzoriek cakam uz mesiac

modrykonik999
autor
21. nov 2023

@zabka1987
@zabka1987 skusala si prerusovane stravovanie. Pomaha mi to dam aj traviacemu systemu trochu oddych a nezatazujem ho.

ibatanecnica
22. nov 2023

@modrykonik999 vieš, ja mám tiež niekedy také čudné ,,stavy,, bolesti, striela mi to kade-tade. Ale upravila som stravu, psychiku a povedala som si, že to nič vážne nie je a viac neriešim. Chodím pravidelne na preventívky, výsledky krvi, moču sú v norme. Ale väčšinou mám rastlinnú , takú šetriacu stravu. Občas normálnu až nezdravú 🙂 ale snažím sa stravovať sa tak, nech si nič nedráždim. Tiež mám laktozovú int. 0 enzýmov a ten reflux + nejaké problémy doma, tak to už ide jedno s druhým. Ale hlavne nemyslím na to, že to môže byť niečo horšie. Mne niekedy vystreľuje bolesť tiež do chrbta ale celý deň sedím za PC tak to môže byť aj tým. Ale začala som pravidelne cvičiť a je to lepšie.

zabka1987
23. nov 2023

Žienky ja som po gastroskopii … tak zatiaľ zápal pažeráka s vredmi , zápal žalúdka a zápal dvanástnika . Výsledky z biopsie neskôr a ešte musím na kolono v decembri . Plus musím ísť na magnetickú a sono ešte 😥

simisi
30. jan 2024

@zabka1987 ahoj, máš niečo nové?

zabka1987
30. jan 2024

@simisi áno , mne potvrdili Crohn

simisi
30. jan 2024

@zabka1987 aj moja svokra ho ma,a teraz caka kolonoskopia moju 13r dceru,ma stale pozit krv v stolici a vysoky kalprotektin a tiez malo zeleza.Drzte sa

zabka1987
30. jan 2024

@simisi juj tak to ma mrzí 😪 podľa mňa to sú jasne príznaky 😢 na crohn

simisi
31. jan 2024

@zabka1987 ja tak dúfam,ze nie 🙏Uvidi sa po kolonoskopii.Inak ona nema vobec hnacky,ty ano?