Bolesť hlavy v noci

15. feb 2024

Dobre rano
Uz od stredy minuleho tyzdna ma bolieva hlava hlavne v noci. Vtedy som zostala chora od dcery a prisli neznesitelne bolesti hlavy. Citim v hlave ako ked som chora taka tupa bolest a akokeby mam v hlave hlieny ale nic nejde von :/
Bolest sa prejavuje hlavne v noci a s tym aj bolest krcnej chbtice. Najviac ma boli oko a spanok razlava strana raz prava strana
..tuto noc ma tak bolela krcna a hlava (hlavne oko) ze som si o 3 hod musela dat tabletku
V septembri som bola na MR a bolo vsetko ok tak isto aj eeg bolo ok. Je mozne ze je to z chrbtice?myslite ze by mi tak skoro urobili nove MR keby pridem na neuro s bolestami hlavy?

taynee
15. feb 2024

Bude to z krcnej chrtbtice, blokada stavcov alebo platniciek, pripadne spazmy. Treba dobre fyzio - makke techniky, cvicenie, ultrazvuk, razova vlna apd. Plus dobra relaxacna masaz. Pripadne na noc zobrat myorelaxant nejaky. MRI ak bolo ciste, tak asi nebude treba zopakovat. Ak by ste sa bali, tak rychle CT hlavy vam urobia v nemocnici na centralnom prijme.

autor
15. feb 2024

@taynee tak ja sa nejako nebojim..preto si myslim ze tp ma suvis s krcnou,kedze ta boli tak ze pri otoceni hlavy ma bolii dost...len teda som nedostuila ze to moze mat vplyv az na oci lebo teda oko ma hlavne boli z toho hrozne a vzdy len na tej strane kde ma ma zrovna boli krcna chrbtica . Dakujem za rady urcite vyskusam vyzio

mamina7070
15. feb 2024

MR tak skoro je uplne zbytocne ak by bolo treba opakovat napisu to v sprave

anonymnasnazilka
15. feb 2024

ja by som odporucila skontrolovat aj ORL, zuby a ocne pre istotu.

taktotedanie
15. feb 2024

Isla by som aj na ocne vys

autor
15. feb 2024

@anonymnasnazilka zuby mam ok bola som akurat v utorok .. to ocne sa musim objednat .ocne som bola v nov3mbri a tiez bolo ok ale pojdem kludne znova uz som z toho za tento tyzden na prasky

anonymnasnazilka
15. feb 2024

ono to kludne moze byt aj z ucha napriklad, preto to ORL.. a ocne radsej tiez. neviem, ci si mala chripku alebo covid, ale vela ludi sa po covide stazuje na problemy s ocami.

autor
15. feb 2024

@anonymnasnazilka
@anonymnasnazilka noo twrwz sme neviem co mali za pliagu ale teploty sem nemali vobec takze chripka to asi nebola ... a covid tiez nie ten sme mali cez vianoce ...toto neviem co bolo zac ale s dcerou sme skoncili aj na pohotovosti lebo kaslala kazdych 30sekund ..to sa nedalo pocuvat a potom po 5 dnoch ako prislo tak odislo ziadne lieky nezaberali..syn tak isto...ja som nekaslala len mala nadchu a tie bolesti hlavy hrozne mam

anonymnasnazilka
15. feb 2024

kto vie veru co za virus to bol, teraz koluje kadeco vo vzduchu.. mozu to byt fakt dutiny/ucho. uvidis. hlavne nech je ti cim skor lepsie. drzim palce!

mamina7070
15. feb 2024

ak si bola v novembri a bolo vsetko ok je zbytocne ist na ocne skor nieco na dutiny si upret forte a infralampa

jj_anka
15. feb 2024

Odmeraj si aj tlak, kolegyňu v noci bolela hlava a mala vysoký tlak.

autor
15. feb 2024

@jj_anka v sobotu ked ma rano velmi bolela hlavataj som si odmerala a mala som normalnyale najblizsie ked ma tp chyti hned meriam...co ak by bol vysoky?

jj_anka
15. feb 2024

Tak záleží aký vysoký by bol. Ako prvá pomoc magnézium a potom riešiť s lekárom, pripadne premerať aj počas dňa.