Bolesť zubov aj po výmene dvoch plomb

mimi5986
22. apr 2018

Mam taky problem, pred casom som pri hryzeni zacitila bolest na jednej strane zubov, opakovalo sa to par dni vzdy pri jedle. nevedela som urcit z ktoreho zuba presne to je lebo som citila celu stranu. navstivila som svoju zubarku a ona mi dole vymenila dve plomby za nove biele s tym ze pod nimi som mala kaz a to mi robilo bolest. Lenze ani potom to nepreslo stale boli ale teraz to viac citim hore, tam mi nedavno tiez opravovala kaz. Obcas citim aj ked vypijem nieco studene, boli to ked sa tie zuby stretnu a uz neviem co robit, ci ist zas za nou alebo je to citlive a prejde to ...

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimi5986
autor
22. apr 2018

vo stvrtok mi to robila a ten predtym viac ako mesiac dozadu (tento som dovtedy ani necitila )..uvidim a ked nic koncom tyzdna este za nou pojdem..aj ked ze ma nema co boliet vraj..

zemislava
22. apr 2018

@mimi5986 a nemáš citlivé ďasná? Napr pri studenom alebo teplom či sladkom jedle?

mimi5986
autor
23. apr 2018

nikdy som nemala takyto problem...a zeby tak zrazu sa to objavilo..

laura_222
23. apr 2018

@mimi5986 ja som mala to iste najprv to zaplombovali a zub stale citlivy hlavne na teplo a chlad a potom zistili ze je mrtvy endodonticky ho osetrili a od vtedy neboli

dorottka
13. máj 2018

Podla mna mozes mat vysoku plombu, zuby su pretazene - chod si to dat skontrolovat. Ked zatnes zuby spolu, necitis tie novo zaplombovane silnejsie alebo sa nedotknu skor ako tie ostatne?