Bolesti podbruška

lienka1701
21. nov 2016

ahojte kočky...rada by som sa spýtala či nemate niektora skusenost s dlhodobými bolestami podbruška...som 10mes po cisarskom porode a asi ked mal malý 3mes som bola u gyndoša s tým ze ma neustale boli podbruško občas to ide až do brucha no večšinou ako take slabšie menštruačné bolesti...už mi to lezie na nervy...vyšetril ma a uzavrel to tým ze to je len dvíhaním malého vo vajíčko a nosením kedze po lekaroch s ním som chodila len ja a vždy vajíčko v ruke...ked som to tak prestala kupila som si nosič tak to prestalo mala som klud hadam 2mes...potom zas na urologi mi zistili leukocyty v moci no ked som doniesla prvý ranný moc tak ten bol sterilnný zobrali výter z pošvy a streptokok..že na gyndu mam ist...tam mi dal moj dr antibiotika a nejaký krem do pošvy...zatial ete ten krem užívam no potom uvidím...zatial po antibiotikach bol chvilu klud a zas ma to pobolieva...vraj ten streptokok je už imunny voči viacerým liekom dr vravel...no mam aj taký biely výtok plus po sexe vždy ked idem na wc a po potrebe sa utriem tak malinko krvi to som mu spomínala no že to može byt aj z toho streptokoka...mate s tým niektora skusenost prosím čo by som na to mohla ete skusit?dakujem

visnacka
21. nov 2016

Ahoj, ja mam istý problém. Ale zatiaľ som nebola u dr. Dnes plánujem ísť, len som bola na výteroch z pošvy a tam nič doktorka nezistila. Ale neustále ale už dva mesiace v kuse ma bolia vaječníky len mne tá bolesť prechádza do ledvin. A po sexe aj ja krvácam. Dokonca aj normálne počas antikoncepcie.

lienka1701
autor
21. nov 2016

@visnacka sa bojim aby to nebolo cosi vazne dr povedal ze to malicke krvacanie po sexe je kvoli tomu streptokokovi tak daj vediet ako si dopadla