Bolestivá hrčka pod pazuchou

vladuskaa
14. apr 2022

Dobrý deň prajem neviem či sa to tu hodí ale potrebovala by som poradiť pod pazuchou sa mi urobila takáto bolestivá hrčka ktorá stále rastie vedel by mi niekto poradiť stým ... Mám malé dievčatko ktoré dojčim tá bolesť je neznesiteľná ..ďakujem vopred za všetky rady a komentáre ..🙂🙂🙂

ivka27101
14. apr 2022

Podľa mňa to bude zápal lymfatických uzlín, skúste si na to dat octanovu mast, po pár dňoch by to malo prestať.

vladuskaa
autor
14. apr 2022

@ivka27101 pred dvoma dňami mi stojí išlo von niečo biele ako hnis a teraz už nič len rastie a boli ale vďaka za radu ..🙂

sisa_s
14. apr 2022

@vladuskaa ist na chirurgiu, ak vytekal hnis, vypustia to a daju atb, netreba otalat a doma si na to vsetko capat

vladuskaa
autor
14. apr 2022

@vladuskaa ďakujem za radu

060106
14. apr 2022

Mala som to iste bude to vred mne trochu praskol a vitiekol hnis tuto masticku mi kupil manzel a pomohla mi odvtedy som vred nemala skus

vladuskaa
autor
14. apr 2022

@060106 vďaka len mne už dnes vôbec nič nejde von ako keby mi to zarastlo a problém je v tom že som v Írsku a také veci. Tu nemajú
..🙂🙂🙂

060106
14. apr 2022

@vladuskaa ani mne to potom uz netieklo tak skus sa tam opytat v lekarni aj tam urcite nato budu nieco mat

trgypadl
14. apr 2022

@vladuskaa ako dlho ste po porode? Niekedy sa moze vyskytnut pridavna mliecna zlaza v podpazusi

loginexistuje
14. apr 2022

@vladuskaa skus u vas pohladat mast ako ti tu pripli vyssie alebo tea tree olej potri alebo nieco na vyrazky ma vyhnisanie ak nemas chod na chirurgiu nech ti to otvoria a moze hnis vytiect to mas z holenia
Pripadne postlacaj mozno ti to same praskne len to treba riadne dezinfikovat

vladuskaa
autor
14. apr 2022

@trgypadl po pôrode som 8 mesiacov

vladuskaa
autor
14. apr 2022

@loginexistuje mám doma imazol môžem aj ten?

loginexistuje
14. apr 2022

@vladuskaa skus on je skor antimykotivky ale ma aj antibakterialne ucinky

trgypadl
15. apr 2022

@vladuskaa ak by, to bolo nejak tesne po porode, tak sa moze jednat o prídavnu mliečnu žľazu,.... Ale kedze si uz 8 mesiacov, tak sa moze jednat o podkožný zapal, ako pisu vyssie baby, ak nemas nic co Ti baby odporučili, tak skus aspon octovy obklad

vladuskaa
autor
15. apr 2022

@trgypadl skúsim vďaka 🙂