Bolestivá ovulácia

alexandra1104
26. jan 2014

Dost silne bolesti v podbrusku a vraj len bolestiva ovulacia mate skusenosti zacalo to len 2mesiace dozadu

zuzi0911
26. jan 2014

@alexandra1104 ja to mavam ked ovulujem z praveho vajecnika...silne bolesti v podbrusku a v krizoch...nevolnost..nemozem chodit

alexandra1104
autor
26. jan 2014

ja som to nikdy nemala som prisla ku doktorke a ze mi nic neni ze je to len bolestiva ovulacia ale neviem cim to ze to zacalo

rora
26. jan 2014

od porodu mavam tiez velmi bolestivu ovulaciu (mavala som aj predtym ale to skor bol len taky blby pocit nez bolest)

alexandra1104
autor
26. jan 2014

@rora ja taky ako keby mi zas mal zacat menzes

rora
26. jan 2014

@alexandra1104 tak tak... Niekedy to je este horsie,neviem od čoho to záleží,ale stava sa mi ze sú to fakt silne bolesti,musim si dat tabletku a ist lahnut. Chvalabohu ze sa mi zakaždým dalo...

alexandra1104
autor
26. jan 2014

ja si takto lahnem bo moja mala beha kade teda sa nezastavi neviem co sa poptom ,porode stalo

jalucija
26. jan 2014

od kedy uzivam kyselinu listovu ci inofolic tak mam tiez velke bolesti. Tiez neviem cim to moze byt. ijem aj alchemilku, mozno ta moc prekrvuje..

adrioska
26. jan 2014

Aj ja to mam od porodu, aj teraz mam ovulaciu, dnes rano som chodila akoby ma seklo, velka bolest brucha a krizov, potom nevolnost, nafuknutost. Vcera som si kupila pupalku, skus aj Ty, mozno pomoze...

2matulka2
26. jan 2014

ja som bola tento tyzden na gynde ze mam bolesti a krvacam a povedal mi ze to je len ovu, doteraz som to nikdy nemala tak som sa vylakala

tatis
26. jan 2014

ja tiez od prveho porodu mavam velmi boletivu ovulaciu, ale aspon viem kedy ju mam, velmi pomohlo, ked sme chceli dalsie babo