Bradavica alebo znamienko

10. feb 2024

Dobry den mohla by som sa spýtať ? Mam od detstva pod prsnikom, tak na rebrách taky vyrástok a doteraz neviem, ci to je bradavica alebo znamienko. Co je ale zaujímavé mame to všetci súrodenci skoro na tom istom mieste. Lenže som si všimla, ze sa mi začala meniť. Som tehotná pred termínom a v 3.trimestri sa mi začali tvoriť aj mini bradavicky pod prsiami a v okoli. Su vidno aj fotke. Ale trápi ma to znamienko alebo bradavica neviem co to je. Ked si ju natiahnem, vyzera byt otvorená. Neni to vidno na fotke. Ako keby mi to prasklo. Vidno tam červene miesto v strede. Myslim, ze mi to prasklo, lebo je to na mieste pod rebrami, kde mam uz brusko a samozrejme natiahla sa koža. Dakujem.

viestta
10. feb 2024

Uz davno si s tym mala byt na koznom

autor
10. feb 2024

@viestta ja som to zistila dnes

muchacici
10. feb 2024

Vždy, keď sa akokoľvek zmení znamienko, treba to čo najskôr konzultovať s lekárom

nevenka
10. feb 2024

No ja som si myslela, ze mam na prsniku znamienko a druhe take ploche, ze sa mi tam zarastol chlpok, pri bradavke...ako som porodila a prsia sa naliali, tak to znamienko sa akoby odlupovalo, zvascilo, zacalo krvacat obcas. Na kozne ma objednali o 4 mesiace. No prisla som tam a doktorka hned, ze to su obe bradavice a na druhom prsniku som ich mala dalsich 6, ze to su take ploche. A ja ze znamienka. No lepsi variant veru ako krvacajuce znamienko...Mala mi do toho prstekami stale isla. Bola som na 3x vypalovat.
Objednaj sa na kozne, pozru, povedia. Takto sa to neda posudit.