CBD - skúsenosti

lucy1801
2. júl 2021

Ahojte, chcem sa s vami podeliť s mojou skúsenosťou s cbd kedže som začala mať hrozne úzkosti a nevedela som si už radi tak som siahla po Kannaway vape neviem či poznáte https://kannaway.com/shop/products/19/3545,hemp... konkrétne toto, prikladám link... no a siahla som potom už zúfalosti s tým že som mala tak silné každodenné úzkosti a zároveň aj iné ďalšie problémy s tým spojené že sa to nedalo vydržať, každopádne som rátala s tým že mi to nejakým spôsobom pomôže (viem, som naivná..) len neviete si predstaviť akú psychickú bolesť som som si deň čo deň zažívala, nevedela som zo začiatku o tom hovoriť ani to len popísať slovami aké to je proste dostať to zo seba... No takže k tej vapke potiahla som si nádejou že aspoň troška má to nejakým spôsobom ukľudní no a prišli ešte horšie stavy a tlaky na nevydržanie že sa mi v tom momente chcelo umrieť.
Asi to cbd fakt neni vhodné pre každého alebo tak učinne ako to všade píšu takže si dávajte pozor, nie som si istá čím to bolo čí formou akou si to podávate či už kvapky alebo táto vapka v tom sa naozaj nevyznám pravdupovediac. Skúste mi napísať vy ak máte skúsenosti alebo čokoľvek iné. Ďakujem 🙂

luciar260
2. júl 2021

@lucy1801 ahoj, tiez som siahla po cbd lebo som uz tiez zufala z mojich stavov 😑 konkretne cbd od plackovej no uzivam ho zatial druhy den takze neviem posudit, ty si ho ako dlho brala ked si si vsimla ze ti je horsie? A mozem vediet ake prejavy uzkosti mas ? Mozes aj do spravy ak nechces verejne

simonabelj
2. júl 2021

Ja tiež užívam CBD olej na úzkosť a super 🙂 neviem, či si to len vsugerovavam, alebo mi to ozaj pomáha 😃 mám 15 percentný

quaqua
3. júl 2021

@simonabelj znacku mas aku?

mimike91
3. júl 2021

Ja tiez pouzivam uz od januara CBD olej ale inu znacku. Mne to to pomohol. Tuto znacku nepoznam, ale dobre vidim ze je to iba 1ml?😮 Je to velmi drahé.

ctrl
3. júl 2021

@lucy1801 zabral po týždni ale iná značka .

simonabelj
3. júl 2021

@quaqua od houseofcbd 🙂

lucy1801
autor
3. júl 2021

@luciar260 no ja som si len pár krát potiahla a mala som riadne tlaky... Momentálne už beriem AD no a vtedy keď som mala úzkosti tak boli dosť intenzívne vždy od rána do večera napätá, neskutočný strach bez príčiny, plačlivé stavy, neustále som mala veľa myšlienok atď bolo toho veľa.

lucy1801
autor
3. júl 2021

@mimike91 hej, drahé lebo to je značkové... Úprimne teraz toho ľutujem že som si také drahé vôbec kúpila, bohužiaľ keď ti takto ťažko tak peniaze nemajú pre teba váhu a jedine čo chceš je aby to bolo už lepšie...

mimike91
4. júl 2021

@lucy1801 ano to chapem. Ale ja tiez pouzivam znackove. Predtym ako som to zacala pouzivat, som velmi vela citala o CBD. Ja pouzivam My daily Choice. Podla Forbes je to jeden najlepsi olej na trhu.

pavlicka123
19. okt 2021
Používateľ pavlicka123 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pavlicka123.

@lucy1801 ahojte baby, chcem sa k tomu vyjadriť aj ja - pri cbd si treba dať pozor od koho kupujete, resp. čo je to za značku 🙈 hlavne tie zahraničné spoločnosti nedávajú presne zloženie a nie všetko je u nás dovolené.. taktiež je podstatné zamerať sa na to, či obsahuje THC a ako je vyrobené..
Nejdem vám tu nič vnucovať, ale ak by ste chceli info o českých cbd, ktoré sú schválené a certifikované u nás na SVK, napíšte mi ss 🙂
Samozrejme, nikoho nechcem nútiť 🙏🙏 len naozaj chcem upozorniť, aby ste si dávali pozor, od koho kupujete 🙈

yvonne23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lma633593
7. jan 2022
Používateľ lma633593 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lma633593.

ja mam skusenost s cbd no1, mna to dokaze ukludnit

beahavala
9. jan 2022

ja mam doma olej aj kvety

tamarakovacs
4. feb 2022

Dobrý deň, chcem sa aj ja podeliť so svojou skúsenosťou s CBD... užívam ho už dlhšiu dobu cca pol roka, mala som problémy s imsomniou, nevedela som nikdy kludne spat, rano som sa budila znicena a bez energie, tak isto som mala zápal v tele. Vyskúšala som rôzne značky aj od plačkovej to mi nepomáhalo, asi to bude tým že je to len broadspectrum čiže som potom vsadila na full spectrum a naozaj mi to vyborne zabera. Nakupujem od gooba.sk veľmi mi poradili aj s výberom, užívam 2O% .

karolinav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ritter
2. máj 2022

@tamarakovacs ahoj ja mam od tejto firmy 15%, uzivam pred spanim ale zatiaĺ nepocitujem zlepsenie. Prosim kolko denne berieš kvapiek, a zaako dlho si si všimla zlepsenie spanku

karima512
21. sep 2023

ja si kupujem od vitariana cbd s melatoninom ja potrebujem na spanok a dobre mi zabera davam pod jazyk