Červený fľak na prsníku

somkamka
4. jan 2019

Dobrý deň, pred niekoľkými týždňami som si všimla, že mám niekoľko cm od bradavky červený fľak, no myslela som si že je to štípanec alebo podráždená pokožka. Stále to tam mám a dnes som si všimla, že je to aj mierne vypuklé. Akokeby opuchnuté. Má to asi 2cm, neboli to ani nesvrbí. V pondelok sa chystám na gyndu, len som sa chcela opýtať či s tým niekto má nejakú skúsenosť. Deti nemám...

pink_lady
4. jan 2019

@somkamka no radsej ist...ja sa tak chystam v pondelok na kozne, lebo som si nasla okolo fibromu hnedy flak a tiez mi ritulu stahuje

somkamka
autor
7. jan 2019

@pink_lady myslela som na Vás, tak snáď Vám to dobre dopadlo 🙂

pink_lady
7. jan 2019

@somkamka dakujem 🙂 je to vraj bez atypii ale ze dat von, lebo znamienko jedno ze je na mieste ktore sa dost drazdi a ten fibrom ze je skaredy /na pohlad- taka nechutna gula :D/. Tak hned zajtra idem - nastastie mali hend termin. Drzim palce aj Vam, kedy idete?

somkamka
autor
7. jan 2019

@pink_lady dnes som bola, lekár mi dal masť na odpuch lebo aj ten pravý prsník je trosku väčší. Mám citlivejšiu pokožku, tak vraj to môže byt podráždene z podprsenky. No je to divne, pretože som podprsenku 2 týždne nenosila lebo som si tiež myslela že by to mohla byt príčina. Ak to neprejde, pojdem na sonografiu. Ale som pokojnejšia, lebo to sám hmatom vyšetril. Tak snáď to bude v poriadku.
A Vam to vyberú a budete určite pokojnejšia 🙂 Už budete mať pokoj a nemusíte byť taká opatrná keď vravíte, že to máte na mieste kde sa to dráždi. 😁

stanislava1989
5. feb 2020

Prosím vás chcem sa spýtať ma niekto s niečím takýmto skúsenosť neboli to nehnisa to len to mam už asi 2 týždne objedná som na gyndu ale až za 2 týždne

nikolete81
1. apr 2020

@stanislava1989 Dobry den co vam povedal dr.co to je?

stanislava1989
1. apr 2020

@nikolete81 bolo to kožného pôvodu zapálený vred ktorý zhnisal už to mám zahojene 🙂 mam cukrovku takže mávam časté zápaly a ťažko hojace

lentilka26
10. máj 2020

@stanislava1989 ahoj. Chcem sa opytat dnes som si nasla nieco podobne na prsniku. Nie som diabetik. Ale vo vnutri to mam akokeby zahnisane. Co vam na to lekar predpisal? Vopred dakujem za odpoved

kuks700
13. dec 2020

Všetky ekzémy, vyrážky ,fľaky sú príčinou toxicity a prekyslenia organizmu. Pečeň sa snaží zbaviť toxínov a to tak že ich vyplavuje na povrch pokožky napr. aj na jazyk. Mohli by ste zvážiť zmeniť životosprávu, piť viac vody, jesť viac surovej stravy(ovocie zelenina),obmedziť živočíšne bielkoviny. Najlepšie sú bylinne zmesi majú až 95 percentnú účinnosť, pretože byliny sú konzumované cele. Čaj ma napríklad iba 15% účinnosť.

brestikova
23. aug 2022

@stanislava1989 prosím Vás co ste si na to dávali?? Prosím radu..co stým..Ďakujem MARCELA