Chcem pribrať

14. apr 2024

Prečo nemôžem už 2roky pribrať?
V lete pred 2rokmi som schudla a odvtedy nemôžem ani kilo pribrať a potrebujem aspoň 6kg 🥹
Čím to môže byt? Jest mi chuti …

sisska96
14. apr 2024

Ja neviem schudnúť. Zjem jeden rohlík a som o 2 kíl viac 😅😭

danniiee8
14. apr 2024

Ahoj, neskúšala si cvičiť ? Myslím silovo. Naberies svaly (nepredstavuj si ale, že budeš ako chlap, to nehrozí 🙂 ). Naberies pekne krivky, trochu objemu na bokoch a zadku a aj nejaké to zdravé kilečko 🙂

danniiee8
14. apr 2024

Prípadne, čím sa stravuješ? Máš dosť bielkovín, vlákniny atď? 🙂

autor
14. apr 2024

@danniiee8 kazdy mi vraví že načo cvičiť že ešte schudnem 😒ja už neviem

sisska96
14. apr 2024

Môžu byť aj parazity, keď nevieš pribrať

autor
14. apr 2024

@danniiee8 mmm neviem.
Dneska ráno pohankova kasa, oriešky , zemiaky grilované masko, šalát , gaštanovy koláčik , polievka zeleninová

pralinka86
14. apr 2024

Co obvodny? Testy su v poriadku?
Cvičenie je prospešné pre vsetky vahove kategorie

katuskamala1
14. apr 2024

Ja som sa tiez cely zivot snazila pribrat a nie a nie. Pribrala som az ked som skoncila skolu a zacala pracovat, co bolo cca v 27rokoch (mam viac skol). A stresom vzdy schudnem. Nie je to i tvoj pripad?

danniiee8
14. apr 2024

Cvičenie nie je iba kardio, beh atď a cvičenie nie je iba na chudnutie ale aj na priberanie, veď predsa chlapi priberajú cvičením (svaly) 🙂 - určite poznáš chlapca, ktorý vyzeral ako záchodový pavúk a zrazu cvičením a nabratim svalov je 💯 😱

poznám dievča, ktoré bolo vždy iba kosť a koža (žiadny zadok, žiadne prsia - čistá doska) a cvičením (silovým tréningom - nie kardia behy a podobne) si krásne spravilo postavu - zagulatila zadok, stehná - tam najviac vidno na ženách + mala aj vyšportované plecia a chrbat - nie ako chlap ale tak žensky vyšportované ak vieš čo myslím...
Nabrala by si svaly, teda aj na váhe (ak ti ide o váhu, napr ak chces chodiť darovať krv a nemáš 50kg, čo bol prípad aj tej mojej známej že nemohla kvôli tomu chodiť) a naberies krásne aj na postave 🙂

hipuska
14. apr 2024

A v akých porcia ch si to dnes zjedla? Ak v normálnych, je to veľmi nízky prijem

autor
14. apr 2024

@katuskamala1 ja som po dvoch deťoch a mám 31rokov 😒

stanulienkat
14. apr 2024

Nepíšeš akú máš výšku a váhu. Jedna autorka sem tiež nonstop vypisuje, že nevie pribrať a pritom od chudej ma ďaleko.

lucia851
14. apr 2024

Ja ti dám ak potrebujes

autor
14. apr 2024

@stanulienkat ja mám asi 174cm a váhu ledva 51kg

autor
14. apr 2024

@hipuska asi v normálnych 🤔 koláča troska viacej 😬
Ale keď kukam tie jedalnicky tak všade tvaroh desiata olovrant a ja nemôžem mliečne 🤔