Chrípka - odpadnutie

8. dec 2023

Maminy stretol sa stymto niekto?
Od včera som začala mat brutálne bolesti tela s únavu ako pred chrípkou (dcérka 9mesacna tiež teplotovala).
Večer som išla normálne si ľahnúť akurát že som mala dosť zimnicu. Počas celej noci bolesti a zimnica (mám aj zápal na jednom prsníku).
No a o pol 5 má zobudil strašný pocit na odpadnutie, horúco , ťažká hlava a motanie brutálne. Som zobudila priateľa nech mi vodu donesie a nech prejde somnou na wc (sa mi dalo cikat) ledva som prešla na wc tam som po sedliacky odpadla, len má priateľ prebral a odniesol do postele. Teraz má stále boli hlava a je mi tak divne. 😏
Čo to preboha môže byt? Som ešte takúto chrípku nemala( ale už má napada kadečo a bojim sa)

mogaa
8. dec 2023

Ćo tak ísť k lekárovi? Najskôr si urob test na covid, potom lekár....vezme ti krv a potom sa uvidí....ak si mala horúčku, mohlo to byť aj z toho....

mamina7070
8. dec 2023

najskor covid je toho vela pri chorobe je normalne ze boli hlava a toci sa atd nie je to nic divne uplne normlny stav pri chorobe

simsalabim
8. dec 2023

Urcite by som konzultovala s lekarom. Teoreticky to moze byt z teploty, ale radsej vysetrit.

ferihegy
8. dec 2023

Priatel ti pokojne mohol zavolat RZP.
Vtedy sa aj rychlejsie dostanes na vsetky vysetrenia.

misters
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jajumiba
8. dec 2023

mne sa to stalo nedavno...zimnice teploty odpadavanie....Covid

iwesska
8. dec 2023

No bud chripka,alebo Covid. Skor to druhe. Tiez mam znamych,co pocas neho odpadli.

autor
8. dec 2023

@jajumiba fakt? Ako dlho to trvalo , bola ste aj u lekára ?

mirkava
8. dec 2023

Urob si test na covid, ak ho máš a k tomu starostlivosť o deti a vyčerpanie.... nie je sa čomu diviť. Urob test a volaj lekárke, ak negatívny daj redpirator a chod k nej.

autor
8. dec 2023

@mirkava akurát že čo mi už teraz lekar urobí ked krv vyšetrujú len do ôsmej 😏

majki_ki
8. dec 2023

Crp ti doktor urobí kedykoľvek. No najdôležitejší je covid test

stanulienkat
8. dec 2023

Pila si dosť tekutín?

mirkava
8. dec 2023

Test si si urobila? Musíš sa podľa toho zariadiť, ak nemáš možnosť iste k lekárke, tak ja by som zavolala a opísala situáciu. Usmerni ťa lepšie ako my tu na MK 😉

mamina7070
8. dec 2023

urcite nemas ist annkrv k lekarovi posli manzela kdo lekarne nech ti kupi test na covid a potom telefonicky sa ozvi lekarovi
chripka sa riesi symptomaticky volnopredajnymi liekmi

a tieto pocity a aj ine su princhripke normalne (a uz vobec nie na rzp jak tu jiekto pisal to je uplne mimo)

teraz ke velmi vela covidu

jajumiba
8. dec 2023

Volala som lekarovi, lebo s Covidom tam nesmiem prísť osobne, opísala príznaky, cez telefon nasadil antibiotika...pozitivna som bola 14 dní... teraz stale nemam čuch ani chuť a to je 20-ty deň

malavrtka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
siska53
8. dec 2023

Ja som tiez raz odpadla, ked som bola chora. V dobe, kedy kovid neexistoval - viac ako 20 rokov dozadu... Nasi mi zavolali rzp pre istotu, lebo nesiel nam vytah a moj otec mal daco s nohou.. nic mi nebolo, prosto choroba.. aka, dodnes netusim 😅😅.

zuzakava
8. dec 2023

Ahoj, spomínaš, že máš zápal na jednom prsníku, aj to môže byt príčina. Nemusí to byt zápal, ale absces, píšem z vlastnej skúsenosti. Mňa operovali hneď v deň, keď som bola u lekára.

autor
8. dec 2023

@zuzakava ako ti bolo ?

zuzakava
8. dec 2023

Cítila som sa choro a mala vysokú horúčku. Takze na tvojom mieste by som isla k lekárovi, skore uzdravenie.

autor
8. dec 2023

@zuzakava išla si ku gynekológovi?

autor
8. dec 2023

@zuzakava bolo vidieť niečo na prsníku?

zuzakava
8. dec 2023

Ja som to mala cca 4 týždne po pôrode, čiže som isla do pôrodnice, v ktorej som rodila..a prsník som mala červený a väčší v porovnaní s druhým a samozrejme ma to bolelo, ani som si nemohla obliecť podprsenku.

autor
8. dec 2023

@zuzakava no ja ho mám tiež tak že väčší a citilivy aj pri dotyku trička 😕
Ale teda človek by nepovedal že prsník spôsobí takúto bolesť v celom tele

kacena2022
8. dec 2023

Ja som mala toto isté v utorok.Teplota zimnica bolesť brucha,vracala som,nenormálna bolesť hlavy a chrbtice,nevedela som ani na nohách stat.Robila som si test na covid a negatívny.Bola som u dr hovorila že to je nejaká viróza,treba len vylezat.Dnes som už celkom ok aj v práci som bola.Za tri dni ma to prešlo,ale strašne mi bolo zle utorok stredu.

jamidea
8. dec 2023

Normalna bezna choroba, viroza, chripka, ine. Ved odpadnut mozes aj z obycajneho nizkeho tlaku, aj ked bg si bola zdrava. Teraz mas zataz. Kludovy rezim, pitie a pozor na ten zapal. Treba k lekarovi. Ja som malaobrovske teploty a motanie hlavy z toho.