Čierna koža pod zlatým prsteňom

chiaramonika
17. apr 2014

Ahojte. Chcela by Som sa opytat ci mate niekto s tym skúsenosť. Všimla som si ze uz asi 4 dni mam čiernu kozu pod snubnym prsteňom. Neviete z čoho to moze byt ? Moze to byt spôsobené aj tym ze mam momentalne hnisavu anginu ? Ďakujem.

mimla
17. apr 2014

Môže to byť spôsobené všeličím, napríklad aj tým, že nejde o zlato.

chiaramonika
autor
17. apr 2014

Zlato to je na 100%. Uvidim ci to prejde po douzivani antibiotik.

lussinda2
17. apr 2014

@chiaramonika ja mavam cierne aj nausnice a retiazku a vzdy len vtedy ked som chora alebo mam nejaky zapal v tele.

chiaramonika
autor
17. apr 2014

@lussinda2 aha. No ďakujem. Mne sa to stalo po prvýkrát a prsteň nosím stale. Mozno to je naozaj tou anginou.

lussinda2
17. apr 2014

@chiaramonika vsetko je tenkrat poprve

hatapkagb
17. apr 2014

@chiaramonika Ide o chorobu,ako pises mas anginu moze to byt tym,ak je to zlato urcite ako pises,mam skusenosti so zlatymi nausnicami ak scernelo bola na vine nejaka choroba a potom to bolo ok

lussinda2
17. apr 2014
nikawero12
17. apr 2014

@chiaramonika áno, môže to byť spôsobené aj tvojou chorobou. Zlato samo osebe neščerná, ale ked je v kontakte s ľudským potom, môže začať černať. Kedže pot môže obsahovať látky, ktoré so zlatom reagujú. Môže ísť o látky, ktoré sa vyskytujú napr. v liekoch, antibiotikách, alebo aj v antikoncepčných tabletkách.

chiaramonika
autor
17. apr 2014

@hatapkagb ďakujem.

billam
17. apr 2014

@chiaramonika určite máš zápal v tele

chiaramonika
autor
17. apr 2014

Uz sa ho snažím liečiť od dnes 🙂

tslobik
17. apr 2014

ja to mávam tiež, keď som chorá 🙂

milota164
17. apr 2014

aj ja si myslim ze je to tou chorobou, osobne sa mi to nestalo, ale pocula som , ze sa to stava

ivett1
17. apr 2014

@chiaramonika keď som chorá, ale nie vždy, len keď beriem nejaké lieky, ktoré vyvolajú nejakú reakciu so zlatom- mne niekedy okrem sfarbenia do čierna (sivozelena) aj sčervenajú (akoby alergia)..obvykle uši - t.j. náušnice a krk-retiazka ...prstene nenosím stále😉

chiaramonika
autor
17. apr 2014

Dufam ze to prejde. Az som sa zľakla ze co to je.

marissenka
18. apr 2014

@chiaramonika kamaratkynej malej takto cerneju uska zo zlatych nausnic...ona to ma stale 😒