Čo na bolesť hrdla?

misulka19494
14. máj 2024

Dobrý deň nemáte nejaký rady, typi co na bolesť hrdla a bolesť pri prehltani? Jedna sa o dosť nechutnú bolesť nedá sa mi od nej spať vôbec ani jest piť len ťažko strašná to bolesť. Nepomáha ani doritricin ani strepsils už som zúfalá. Ak máte nejaké rady tak dajte prosím ďakujem dopredu a krásny zvyšok dna! 🫶

zojanka
14. máj 2024

@misulka19494 skús si dať ibalgin ak ti takéto lokálne nezaberajú

pictbridge
14. máj 2024

@misulka19494 prešla som si pred mesiacom. Zahnisane celé hrdlo . Poviem takto. Čokoľvek skúsiš nič nieje tak účinné ako ATB. V tomto prípade nečakaj. Nasadia a do 2 dní bude lepšie.

misulka19494
autor
14. máj 2024

@zojanka dala som si novalgin no zabral iba na chvíľku

nairobi
14. máj 2024

@misulka19494 som na tom tak isto, akurát ze uz bez hlasu a iba sepkam, tiez vykupujem lekárne a nič nepomaha

unicornlady
14. máj 2024

Ja mám veľa skúseností s bolesťou hrdla.
Moja kombinácia je OROFAR sprej a HERBALMED pastilky (skoroceľ, materina dúška..)
Potom čaj- repíkový, mätový, materina dúška, prípadne zázvor

misulka19494
autor
14. máj 2024

@nairobi mne hlas tiež odchádza ale tá bolesť z prehltnutia je neskutočná

nairobi
17. máj 2024

@misulka19494 odporúčam teple pivo s medom 👌 od pondelka sa trápim s hrdlom a hlasom a toto som vyskusala a hrdlo prestalo bolieť a hlas sa pomaly vracia,,,nemam uz ani len nadchu,ziadne hlieny ako som mala ešte 2 dni dozadu

candii
17. máj 2024

No a nemoze to byť angína tam potrebuješ antibiotiká.

jana_eyre_2
17. máj 2024

Keď som mala streptokokovu angínu, jediné čo mi hrdlo pred podaním ATB trocha uvoľnilo bol strepfen
https://www.adc.sk/databazy/produkty/detail/str....
Je od 18r, tak to nesmú deti, ale úplne to znecitlivie hrdlo naozaj.. vtedy som od bolesti plakala..