Čo pomôže na migrénu?

cup_of_tea
4. aug 2015

Ahojte baby, máte nejaké účinné typy na migrénu? Nalepšie babské recepty, bylinky, alebo vitamíny. Ďakujem Vám veľmi pekne za každú radu. Už som sa týždeň poriadne nevyspala

147789laska
4. aug 2015

@cup_of_tea jasne ze nie... ved sa ta snazimlen rozveselit 🙂)
si super dievca
zelam ti super den ja uz idem off a nech dnes nemas uz ziadnu migrenu, len sa usmeivaj
paa

zeriempizzu
4. aug 2015

@cup_of_tea ak mas moznost skus akupunkturu. Ja som nikdy migrenu nemala a zrazu pred rokom prisla z nicoho nic. Po neurologickych vysetreniach som skusila akupunkturu a dost mi pomohla. Pridavam ze na migrenu okrem nej a homeopatie neberiem ziadne lieky, ani paracetamol, ani nic speci od neurologa.

cup_of_tea
autor
5. aug 2015

@zeriempizzu a vieš mi poradiť nejakého dobrého "akupunkturistu"? 🙂

knossos
5. aug 2015

@zeriempizzu aj mna by zaujimalo, kam si chodila na akupunkturu. lebo chodila som aj ja na Kramare /nie do nemocnice, sidli pri nemocnici v jednej administrativnej budove/ k takemu cinskemu dr, nechala som tam nieco cez 200 e vobec nepomohol 😠

yvoneta
5. aug 2015

Zistila som, ze pomaha levandulova silica alebo olejcek, potriet celo, spanky, zatylok. Neverila som, az kym somv zufalstve pri migrene nevyskusala. Najskor som myslela, ze sa z tej vone povraciam, ale nakoniec super pomohlo.

zeriempizzu
5. aug 2015

@cup_of_tea
@knossos specificky vam nepoviem lebo nezijem kde vy (som v zahranici) ale ja som si vybrala normalne kvalifikovaneho zapadneho lekara ktory sa specializuje na akupunkturu a studoval ju i v cine. Urcite by som nesla k nejakemu cinanovy v cinskej stvrti. A netreba zabudnut ze po troch sedeniach napomoze kazdemu - je to miernejsia forma liecby ako lieky a i tak trva dlhsie ky zaberie. Osobne si fakt pochvalujem, drzim palce! 😘

@knossos mna jedno sedenie stoji viac 200 eur 😫 nastastie mi to preplaca poistovna zatial

paura
5. aug 2015

ja som absolvovala tiez akupunkturu asi 20 krat, hrozne som si to pretrpela a vobec mi to nepomohlo:( je to zrejme individualne..

zeriempizzu
5. aug 2015

@paura trpela si pri akupunkure? 😕 ja si to uzivam, super relax je to pre mna. I ked je pravda ze skusal viacero pristupov / bodov a nie vsetko mi robilo dobre.

knossos
5. aug 2015

@zeriempizzu no mne to poistovna nepreplati.
V profile mas BA - Stare mesto, tak som si myslela, ze to bolo v BA. Preto som sa pytala. Bola som sice u cinskeho doktora, ale rozhodne nie na "mileticke", ale na Kramaroch v seriozne vybavenej ambulacii.

zeriempizzu
5. aug 2015

@knossos vybrala si si dobre, skoda ze nepomohlo, nie kazdy reaguje pozitivne, ale tym co neskusili to podla mna za pokus stoji. Ja osobne som proti liekom ak sa da inac pomoct, ak nie, potom uz len asi ostavaju len triptany. S migrenou ked neprechadza je to zufalstvo 😕

paura
5. aug 2015

@zeriempizzu ano pri niektorych bodoch to pre mna boli uplne muky:( od bolesti mi slzy tiekli:(

ivkadracova
5. aug 2015

@cup_of_tea sex pomaha.. najme ten pred spanim - nerobim si srandu

vishka
5. aug 2015

botox v oblasti cela, na pol roka mas pokoj a to nesrandujem ,staci mala davka, ktora ti nevezme mimiku 🙂

knossos
6. aug 2015

@ivkadracova mne nie ☹ a ako sa tesil manzel, ze ma bude "liecit" 😀

@vishka fiha, no sranda... ze by som isla na botox? 😉

ivkadracova
6. aug 2015

@knossos akoze ono to uplne nevylieci, ale ta euforia po sexe to aspon trochu vylepsi a utlmi, aspon ja mam taky dojem : ) ... u nas to funguje naopak .. poviem mu, ze ma strasne boli hlava, nech do mna nerype.. ... on, ze: ideme sexovat? : )

vishka
6. aug 2015

@knossos aj mne pomaha sex ,ale ked citim ze ma boli hlava len slabo, ze este len zacina. Fakt, okrem toho ze nebudes mat vrasky este aj budes bez tych sialenych migren 😀

cup_of_tea
autor
6. aug 2015

@ivkadracova @vishka no mňa keď začína bolieť hlava a mám sex, tak potom keď to skončí ma hlava bolí 100-násobne viac 😒

vishka
6. aug 2015

@cup_of_tea mne zase zvykne byt zle na zaludku 😀 jaaaaj nam zenam ,da sa vobec vyhoviet?

knossos
6. aug 2015

@ivkadracova no, my sme to tiez skusali, ale voooobec nic 😖 este som citala v jednom blogu, ze klincek pomaha, az na to ze ma otrasnu chut...

@vishka no, u mna funguje protivraskova kozmetika a nemam vrasky. doteraz som bola rada... ze by som ju vyhodila? 😝 😀

ivkadracova
6. aug 2015

@knossos klincek pomaha aj zuvat ho na zapal dasien alebo na dezinfekciu ustnej dutiny vseobecne..

@cup_of_tea a bol ten sex dobryyy? : ))

cup_of_tea
autor
6. aug 2015

@ivkadracova 😀 😀 😀 najlepší

ivkadracova
6. aug 2015

@cup_of_tea asponze dajake pozitivum z tej migreny vzplanulo : )

sweetangel20
6. aug 2015

@cup_of_tea nezávidím ti. Ja mávam Tiež a teraz ku koncu tehotenstva to bol horor. Sama som bola doma so starším, muž na služobke a nikoho tu nemáme. Ja som revala od bolesti, syn reval, že ja revem 😀 bol prvák, ešte aj učiť som sa s ním musela. nič nepomohlo, vôbec nič. Ku koncu som mala záchvaty 5 dní v týždni, grcala som a absolútne nikto mi nič nedal. Išla som na pohotovosť, tam má vysmiala, či som sa nepomylila, že veď ja by som mala byť v pôrodnici a nie na pohotovosti. Dúfam, že teba toto minie... Mne nepomohlo nič, len vydržať

lubomira1965
6. aug 2015

mne pomaha zazvorovy cajik