Čo pomôže na sennú nádchu - alergiu?

katkamatka7
12. jún 2021

Žienky, poraďte prosím. Čo na sennú nádchu? Štípajúce oči, až slzia a kýchanie. Vrátilo sa mi to po desaťročí.
Lieky najskôr v pondelok.

sapetka
12. jún 2021

@katkamatka7 antihistaminika a spreje

maris5
12. jún 2021

Lieky si vies kupit aj v lekarni. Antihistaminika predavaju na 7dni bez receptu. Tohto roku synovi nezabera nic. Stale plny nos...

katkamatka7
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katkamatka7
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mpg
12. jún 2021

Keď som ešte chodila k bylinkárke, ktorá nás ako deti strážila, tak som jej pomáhala aj zbierať bylinky a keď niekoho mala, tak som počúvala ako im radí, na tieto senné nádchy, alergie im radila piť čaj prhľavový, hneď ako začne na jar rásť, z takých mladých rastlín a piť dlhšie aspoň tri týždne a aj veľa chodiť von na prechádzky od jari.

katkamatka7
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sapetka
12. jún 2021

@katkamatka7 super ze ti to pomaha..

mamutka
12. jún 2021

@katkamatka7 doporučujem čističku vzduchu, mávam to v noci zapnuté v spálni, aspoň v noci dycham normálne a vyspím sa. Ma to filtre, takže človek dýcha čistý vzduch, nie pele a prach

katkamatka7
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
astaa
5. júl 2021

ja mam od detstva alergiu, v lete vzdy na chate sialene kycham zo vsetkeho, co rastie okolo, napriek tomu, ze to tam milujem. Od minuleho roka beriem colostrum, s malymi pauzami skoro cely rok, no a tento rok som este nemala ani jeden zyrtec 🙂 Takze neviem povedat, ci to fakt funguje na alergiu ako hovoria, alebo su letos ine pely 🙂

hiro
5. júl 2021

Rusko. Mne pomohlo, 2 roky nekycham 🙂