Čo to má moja medzi obočím?

kiki122
22. máj 2021

Prosím vie niekto co toto môže byť. Mame sa to vyhodilo medzi obočím. Dnes to má 3.den. Na dotyk ju to nebolí. A odkedy to má ju zevraj pobolieva hlava. Vyrážka to nieje. Môže byť herpes?

jaga18
22. máj 2021

Vred?! Mne sa zvykli tvoriť pod kožné hnisavé vredy na tvári a keď sa objavili v okolí oka, tak z toho fest bolela hlava. Na dotyk to veľmi prvé dni nebolelo, iba hlava. Potom, ako to už šlo na povrch, hlava nebolela. Bola som s tým na kožnom aj imunologii, teraz ako som tehotná, už na to nič neberiem a mam pre šťastie pokoj

dmk_1
23. máj 2021

@kiki122 moze to byt vselico, napr. aj ten tukovy vacok, nechcem strasit ani privolavat, ale babke takto vyrastol nador medzi obocim, no babka herecka nechcela ist k lekarovi mesiace, ked to vyzeralo uz strasne. Mamku najlepsie objednat k lekarovi, kym sa k nemu dostane, bud to zmizne alebo nezmizne a aspon to vyriesia, co to je. Netreba byt za hypochondra a s kazdym bibi bezat k lekarovi, ale na druhej strane, na to tu dnes mame zdravotnu starostlivost a radsej ist a mat pokoj na dusi, ako daco zanedbat.

lorin29
23. máj 2021

@kiki122 moja mama máva presne toto bola na kožnom a ze je to prekanceroza raz sa to objaví raz to zmizne... Netreba sa moc vystavovať slnku radšej a určite na kozne