Čo znamená hnedý výtok pred menštruáciou?

ludmila26
19. feb 2014

Baby chcem sa spytat ci ste mali niektora podobny problem. Mam 8 mesacnu dcerku,uz nekojim. Menstruacia mi po porode stale meska no teraz nie lenze meska 8 den ale uz 3 den mam hnedy vytok. Bolesti ziadne.

map0007
19. feb 2014

ajojky,aj ja to mala,mozete byt prechladena,alebo aj tehu.Ja som bola prechladena,tak som najprv spinila a az tak som dostala.Skuste si pred spanim namocit nohy do lavora zo solou,Vodu taku teplu ako zvladnete a aspon 10min potom vzsusit,dat ponozky lahnut pod deku alebo paplon.Ak to nepomoze skuste si spravit tehu test. 🙂

bosoriak
19. feb 2014

Nemozes byt tehotna?
Inak to moze byt vselico, spinenie pred menstruaciou je priznak nedostatocnosti zlteho telieska napriklad. Pokial sa to neupravi v dalsich cykloch, isla by som k lekarovi.

yollanda
19. feb 2014

ono ti to asi este hapruje.

zabiatko25
19. feb 2014

A tehotna nemozes byt? ja som mala spinenie v prvom tehu....a teraz pre istotu uplne normalnu ms a podla testov a priznakov to vyzera, ze som opat tehotna...

kiki68
19. feb 2014

u mna je to tak v 80% menstruacii,najprv den hnedy vytok,potom sa to nejako rozbehne.
ale moze to byt aj tehu...

veverka24
19. feb 2014

U mna 100% menstruacii takto zacina.. 2-3 dni pred..lekarka sa vyjadrila ze to je ok

wanilla
19. feb 2014

u mňa takisto, každý menzes mi začína 2-3 dňami hnedého špinenia, lekárka mi povedala, že špinenie patrí ešte do starého cyklu. Mávam špinenie, odkedy beriem euthyrox. no výsledky mám s euthyroxom super, len to špinenie.

betuska81
19. feb 2014

Mozeš byť tehotná, ale myslim že to skor nie ako áno. Sice ja to nemožem posúdiť ale ženy mavaju pred alebo po menštruacii hnedy alebo ružovy vytok takzvaný spotting - špinenie. Nemusiš sa báť, pre istotu si sprav baby test, myslim že na gyndu nemusiš isť. 🙂 Toto špinenie niekedy byva aj z prechladnutia, alebo po tehotenstve 🙂

jaruska6
20. feb 2014

Ahoj, u mňa presne to isté 2-3 dni pred príchodom mojich dní,vždy špinenie.Lekár mi urobil vyšetrenia, ale vyjadril sa, že je všetko ok.

janka_89
20. feb 2014

ja som to takto mávala pravidelne aj pred tehotenstvom kedy som fungovala na HAK. každá menštruácia mi začínala a aj končila hnedým výtokom...

antolka
20. feb 2014

Baby, nieco k tejto teme... Minuly tyzden som myslela ze ide o "zahniezdenie" objavilo sa po dva dni nieco s naznakom krvi?!? Len od pondelku som zacala spinit tak na hnedo, nie cely den, len tak na utretie obcas.. Utorok sa zas obcas k tomu primiesa troska krvi, zas len naznak. Dnes som mala dostat ale tvari sa to rovnako... V pondelok som nevydrzala a spravila som si test a nic... Myslite ze aj tak mozem byt tehu?

veronikakajka
26. jan 2016

Ahojte chcem sa opytat pred dvoma tyzdnami partner daval do plnych som 3 dni pred mrchou a dnes som si vsimla taky bledo hnedy vytok taky zvlastnt take vlaskovyte to bolo.co to moze byt.

lussy_99
1. feb 2016

Ahojte chcem sa opytat pred 5dnami son mala dostat menzes no miesto toho mam hnedy vytok mam aj bolesti ako pri menzese a spozorovala som ze pri vytoku je aj troska krvi co to moze znamenat poradte mi prosim stretla som sa s tym prvi krat

luciferko95
31. máj 2016

ahojtte chcem sa spýtať mam dostat menzes asi tak za 3 dni a uź od soboty cca mam taký hnedý vytok beriem aj antiku...nemávam to pred krámami myslite že to je pohode??

lucia1506
9. aug 2017

Ahojte 4.8 mi mala prísť mrcha a dnes som si našla hnedý výtok neviem či mi uz príde mrcha alebo čo to je

nikushka421
31. mar 2018

Zdravim. Prosim vas pred par dnami som bola na gynekologii a tam mi doktorka povedala ze mam vysoku vystelku ze mam cakat ci dostanem menzes. Od toho dna som mala mierny hnedy vytok asi 3 dni a dnes krvavy ale len raz. Odvtedy uz pol dna nic len zase ten hnedasty. MS mam dostat o 3 dni. Snazime sa o bábätko už 3. mesiac keďže som po operácii s endometrioznymi cystami. Myslite ze mozem byt tehu?

ivankalaco
11. apr 2018

@nikushka421 ahojky.. si tehotná?

123miroslava123
28. feb 2019

Baby chem sa spytat schodo mam namjesto menstruaciu hnedi vitok ale test negbivni mam

majuskano
9. aug 2019

@123miroslava123 ahoj ako si dopadla?? Ja mam pár dní pred menštruáciou a spinim...

vanesaka
23. apr 2021

Ahojte pomôžete my

vanesaka
23. apr 2021

Nedostala som menštruáciou a mne niekedi mešká viac krát my meškajú ale terás mi tečie takí hnedú výtok