Concor na srdce

79bublinka
4. jún 2014

Ahojte,kocky prosim je tu niaka kocka co brala Concor /na srdiecko/...bola tehotna alebo kojila....dakujem....

kaktusik007
4. jún 2014

@79bublinka brala som niekolko rokov, ale nie pocas tehu a ani kojenia...
je to nutne, aby si ho brala? sa pytam, ja som si ho sama vysadila a naucila som sa napriek tomu zit a existovat... bolo to miestami narocne, a aj je, ale tak naucila som sa.

babulka82
4. jún 2014

@79bublinka a čo ta vlastne zaujma? si tehotna či? ja som uživala ale ako som otehotnela tak mi ho vysadili a počas kojenia sa tušim tiež nemože. Ja kojim a uživam dopegyt ako aj počas tehotenstva.

svano
4. jún 2014

Ja som brala,ale počas tehu som musela vysadiť,brala som Dopegyt.

iwesska
4. jún 2014

Concor je dost silny podla mna, ja uzivam Betaloc je to obdobny liek, aj s nim kojim aj som ho uzivala pocas prveho celeho tehotenstva a v druhom uz len podla potreby a v pohode. Nenapisala si kvoli comu ho beries tak tazko radit.Ale v tehu aj pri kojeni su vzdy nejake alternativy, ktore sa uzivat smu.

79bublinka
autor
4. jún 2014

@svano
@iwesska mne ho odporucil,kardiolog... Ze uplne v pohode beriem najmensiu 2,5mg...uvidim,co povie na novorodeneckom Mudr.ci kojit ci nie...

iwesska
4. jún 2014

@79bublinka Vsak aj ja beriem najmensiu davku, dokonca este mensiu ako odporucanu 🙂 Ja som porovnavala akurat pribalove letaky. Na Concore pisu ze sa neodporuca dojcit a na Betalocu, ze pokial sa berie liek v rozsahu terapeutickych davok, takze je ucinok na dojca zanedbatelny. Takze podla mna ti ho asi vymenia.