Dentálna hygiena

15. apr 2023

Nikdy som nebola na dentálnej hygiene. Zuby mám v poriadku, v podstate od kedy mám trvalé zuby tak mi zubárka robila asi len jeden kaz a inak sú moje preventívne prehliadky otázkou 15 minút. Teraz tam prišla nová zubárka a nahradila dôchodkyňu tak som sa bála, že či mám fakt tie zuby také super ale našťastie sa to potvrdilo len mi odporučila dentálnu hygienu a ja sa dosť bojím čo to obnáša, na videách to nevyzerá ako príjemna záležitosť. Boli to? Predpokladám že keďže som tam nikdy nebola bude to horšie ako niekto kto chodí pravidelne, ale mám z toho taky strach, že neviem neviem.

cina1
15. apr 2023

mas zuby v poriadku, ak nemas citlive, je to v pohode. a ak by predsa len nieco bolelo, da sa opichat...nie je to nič hrozne

eeffka
15. apr 2023

Neboli to ak nemas zuby v straanom stave, 1x som bola v 40ke,teraz chodim 1x rocne,vzdy mam pocit ze mam o cislo vacsie zuby 🤣
Mne nerobi dobre ultrazvuk tak som to oznamila a snazi sa setrne. Som spokojna

ruzovakobyla1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
trema
15. apr 2023

neboli vobec

kleopatra114
16. apr 2023

Mne je to trochu nepríjemne medzi zubami a pod ďasnám , ale ja mám veľmi citlivé zuby a krvácajúce ďasná . Moja 6 ročná sa vždy na to teší , takze pri zdravých zibkoch to asi neboli

autor
16. apr 2023

Ďakujem vám všetkým. Hneď sa menej bojím. Máte ešte nejaké tipy ako vybrať dobrú hygienistku? Sú nejaké kritériá, ktoré by mala spĺňať alebo ako to zistiť?

eeffka
16. apr 2023

Idealne na odporucanie znamych.