Depilácia cukrovou pastou

zahradkarka
8. júl 2015

Mam moznost ist vyskusat depilaciu cukrovou pastou u baby co sa uci za kozmeticku. Uz to robila viackrat, ale stale sa uci. Sli by ste do toho?

lilimoni
8. júl 2015

@zahradkarka hej isla 🙂

zahradkarka
autor
8. júl 2015

@lilimoni ja som tiez tomu naklonena, len aby som zvladla tu bolest, ked v tom este nema taku prax.

lilimoni
8. júl 2015

@zahradkarka cukrova pasta tak neboli a kedze sa baba uci, bude davat 3x taky pozor aby to spravila dobre 🙂

tilly
8. júl 2015

cukrova pasta neboli... iba brazilka boli 😀

zahradkarka
autor
8. júl 2015

@lilimoni tak to dufam, kedze si chcem dat spravit aj brazilku 🙂

zahradkarka
autor
23. júl 2015

@tilly dalo sa to zvladnut 🙂

tilly
24. júl 2015

@zahradkarka zvladnut sa to da, len to boli viac ako na nohach, kazdopadne bysledok stoji za to a hlavne to, ze to mas tri tyzdne a.nikde ani chlpok

zahradkarka
autor
27. júl 2015

@tilly tak uz aj ja som uplne hladucka 🙂 myslela som, ze brazilka su len intimne partia, ale depilovala mi aj chplky okolo analu.

tilly
27. júl 2015

@zahradkarka 😀 jasne, vsetko musi ist dole 😀 pokosit zahradku 😀 😀

zahradkarka
autor
27. júl 2015

@tilly aj tebe tak robia?

tilly
27. júl 2015

@zahradkarka ano 😉

zahradkarka
autor
27. júl 2015

@tilly je to zvlastne, ked to robi, ale zas super hladucka som teraz uplne 🙂 vsade

tilly
27. júl 2015

@zahradkarka ale ked sa clovek nemusi venovat holeniu, ani to riesit, to je parada, min. tri tyzdne bez starosti 😉

zahradkarka
autor
27. júl 2015

@tilly to urcite. nerozmyslala si o trvaletj epilacii? ja som uz nejake clanky citala, ale este som sa nerozhodla.

zahradkarka
autor
5. sep 2015

@tilly mala si pravdu 3 tyzdne bez starosti. ukecala som aj maminu a tiez je velmi spokojna.

asfodelah1805
5. sep 2015

@zahradkarka normalne sa da objednat u kozmeicky na intimne partie cele? uz davno nad tym premyslam...len som nemala odvahu sa ist opytat aby som nevyzerala ako blba, dakujem

tilly
6. sep 2015

@asfodelah1805 normálne u kozmeticky nie, su na to speci salony

zahradkarka
autor
6. sep 2015

@asfodelah1805 skus pozriet http://www.rufin.sk/index.php/centrum-krasy# vyzera, ze robia aj brazilsku depilaciu. urcite budes spokojna s vysledkom a manzel sa tiez potesi 🙂

zahradkarka
autor
16. sep 2015

@asfodelah1805 nasla si odvahu?

zahradkarka
autor
29. nov 2015

@tilly ukecala som aj manzela a vysledok je super.

sima410
30. nov 2015
Používateľ sima410 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sima410.

urcite by som to skusila..

merimoni
Autor odpoveď zmazal
Zobraz