Depresia - dobrý psychiater

mm103
29. aug 2016

Ahojte kočky, rada by som sa s Vami poradila. V 20-tich rokoch mi diagnostikovali depresiu spolu s panickou poruchou. Prežila som vtedy náročné obdobie a nejako sa to takto odrazilo na mojom zdraví. Vtedy som brala tri mesiace antidepresíva, ktoré sme do pol roka postupne vysadili spolu s psychiatričkou. Teraz mám 27 a depresia je tu opäť po náročnejšom období :(( Nedokážem sa tešiť zo života, do práce normálne chodím, ale môj život stráca zmysel. Zatiaľ to ako tak zvládam, dva tt je to v pohode potom príde zase zlom a dva tt je to úplne na nič, je mi zle, nespávam atd. Prosím Vás tie, ktoré máte nejaké skúsenosti viete mi odporučiť nejakého dobrého psychiatra v okolí Zilinského kraja?Nejaké dobrého odborníka,ktorý ma vypočuje. Môžem ísť znova k mojej psychiatričke, ale chcela by som niekoho, kto má možno iný pohľad na danú vec a vie poradiť ako dalej do budúcnosti. Bojím sa toho, čo budem vedieť fungovať, mám rodinu a potrebujem sa jej venovať. Trápi ma to a nedokážem sa s tým nejako zmieriť, že táto generačná choroba ma zase raz dobehla..:(((( Dakujem.

mima4
29. aug 2016

@mm103 prepac, ale velmi skoro si vysadila antidepresiva a cim skor by ti ich lekarka mala nasadit.

mm103
autor
29. aug 2016

@mima4 máš skúsenosť s touto chorobou? tiež si ich užívala? a ako sa ti teraz darí?

mima4
29. aug 2016

@mm103 nemám, ale ad su lieky, ktore musis brat dlhsie, oni len po cca par tyzdnoch zacinaju vobec ucinkovat...

pribinak
29. aug 2016

Vysadiť AD po 3 mesiacoch? Hm, nie dom odborník, ale to je velmi skoro. Poznam par ludi co berú AD, ale podstatne dlhsie a aj ked maju dobre obdobia

spiriakova
29. aug 2016

Ahoj, ja mám tiež 27 r. a beriem už rok antidepresíva, tiež mi diagnostikovali panickú poruchu a sociálnu fóbiu, depresiu a neviem čo všetko ešte 🙂 mala som toto už v 19-tich rokoch užívala som vtedy rok antidepresíva a dostala som sa s toho, vrátilo sa mi to teraz po náročnom období opäť som na AD a konečne mi je po roku ako tak lepšie 🙂 ak by si chcela komunikovať a poradiť sa napíš mi do súkromnej správy, tu verejne nebudem rozoberať takéto veci 🙂 ahoj

zankalh
14. dec 2023

@mm103
Ahoj.
Nahodou som nasla tvoj prispevok.Je uz par rokov stary,ale zaujima ma,ako si na tom?…
Ak si na fb,pridaj sa do tejto skupiny: