Dlhotrvajúca farba na obočie

luciannka83
2. mar 2016

Ahojte mamičky. Viete mi prosím poradiť nejakú dobrú farbu na obočie, po ktorej mi aspoň 2 týždne ostane zafarbená aj koža. Mám dosť riedke obočie a nebaví ma si ho každý deň dokreslovať. Ďakujem 🙂

beamajor
2. mar 2016

To asi sklamem, taka neexistuje 🙂 aspon si myslim, som kozmeticka a kazda farba vydrzi na kozi max 4-5 dni a to nesmiete nejak suchat

luciannka83
autor
2. mar 2016

@beamajor tak vydrží aj mne ☹ A ako často môžem farbiť aby mi nevypadalo?

miku1
3. mar 2016

@luciannka83 Farba ti nevydrží žiadna. Ja mám tiež ten istý problém, riedke obočie, každé iné, no horor. Nakoniec som si ho dala "tetovať" novou čiarkovou metódou. Vyzerá to super, úplne prirodzene. Takže konečne mám obočie 🙂

luciannka83
autor
3. mar 2016

@miku1 koľko ťa to stálo? Ide o normálne tetovanie? Ako dlho to vydrží?

miku1
3. mar 2016

@luciannka83 Stalo to 75 eur. V pripade, ze by trebalo este urobit upravu, tak by bol doplatok 35 eur. Nie je to normalne tetovanie. Nikto zo znamych si vobec nevsimol, ze mam robene obocie...vyzera to fakt prirodzene. Cenu si vsak stanovuje kazda co to robi sama, takze uz som pocula aj o sume 140 eur. Ako dlho to vydrzi ti este nepoviem, lebo to neviem. Je to novinka, prve zakaznicky robila moja kozmeticka mozno pred cca 7 mesiacmi. Ja to mam cez 2 mesiace.

inull5
3. mar 2016

@luciannka83 aj ja ti odporúčam pernamentny make up a máš pokoj.ja mam robené všetko a nedám na to dopustiť.zasa ale pozor komu si to dáš robiť.nie každá Kozmetička ktorá ma kurz tetovania to aj pekne robí.mas už teraz na výber aj ciarkovane obočie ale to ak máš dosť svojich chĺpkov inak to nevyzerá podľa mňa pekne,potom tetovanie tienovanim..

nika_116
26. feb 2017

@miku1 dobry den,prosim vas mozem vediet u koho a kde ste si dali to obocie robit ?je to super cena

miku1
27. feb 2017

@nika_116 Ja som z Košíc, a obočie mi robila moja kozmetička. Ale pozerám, že vy ste z Galanty, takže kontakt na ňu vám zrejme nepomôže. 🙂

miku1
27. feb 2017

@luciannka83 Ahoj, dala si si robiť to obočie? Ja som bola asi pred mesiacom opäť, tentoraz mi robila inou farbou ako predtým, a obočko mám ešte krajšie ako to prvé. Inak moja kozmetička je z Prešova, tak ako aj ty, akurát má salón v Košiciach. 🙂