Dobrý obvoďák v Trenčíne. Poraďte

sivka
14. jan 2010

Ahojte, chcela by som zmenit svoju obvodnu lekarku, lebo nie som velmi spokojna, ale neviem, ktory vseobecny/a lekar/ka je v Trencine ozaj dobry/a? Najlepsie keby to bolo niekde blizko centra, ale v podstate na mieste az tak nezalezi. Vraj je nejaka lekarka aj v budove kde je lekaren Ave Maria na poschodi /oproti Masaryckam/? Len neviem ako sa vola a aka je. Vdaka za kazdy tip 😵

lemge
14. jan 2010

ahoj sivka.ked som byvala v trencine chodila som do soblahova,k doktorke Lackovej.vlastne este minuly rok som k nej chodila.nie je to sice v meste,ale nemenila by som.je ludska ,mila.sestricka tiez.
niektori lekari na mna posobia tak uponahlano,ze sa nestihnem ani popytat na veci ktore som chcela,a uz ma ocami vyprevadzaju von z ambulancie.u nej som nikdy taky pocit nemala.nemala so s nou nikdy problem.
dlho som byvala uz v bratislave,ale aj tak som mala stale u nej kartu.no ked som ostala tehotna,aj ked sa mi od nej tazko odchadzalo,musela som.kvoli tehotenstvu 😉

vieraj
14. jan 2010

ahoj sivka, ja chodim Dr. Virgovej, je v bytovke naSihoti. je to na Smetanovej ulici.je dobra, aj ked priznavam, ze k nej chodim tak raz za uhorsky rok 🙂

giza
16. jan 2010

AHOJ Sivka, ja mam za mostami v medik centre p. MUDr. Fogašovú...chodim k nej vzdy ked az "hori", ale som s nou veeeeelmi spokojna za tie roky som ani neuvazovala ze by som sla k inej, kedze sme sa i stahovali, mam ju na opacnom konci mesta ale stoji to za to.. 😉

sivka
autor
16. jan 2010

Dakujem babulky, tak ja to zvazim a uvidime 😵

jaruska6
8. jan 2014

Ahoj kočky, sťahujeme sa do TN poradíte mi nejakú dobrú obvoďáčku, obvoďáka buď v nemocnici, alebo niekde v okolí masaryčiek, prípadne v centre mesta? Poprosím aj nejakého dobrého očného lekára a gynekológa.Ďakujem.