Domácaa epilácia IPL prístrojom

pnsvb
13. feb 2017

Ahojte babenky, má niektorá z Vás skúsenosti s domácou epiláciou IPL prístrojom? Mám na mysli niečo také ako zvykne mať z času na čas v ponuke Lidl- tuším to bol prístroj značky Sanitas za cca 99 eur. Už dlhšie rozmýšľam že do neho investujem, ale váham, či to bude mať aj nejaký efekt, keďže sú v ponuke aj omnoho drahšie prístroje. Ak má niektorá z Vás takúto "domácu skúsenosť" s podobným prístrojom, budem veľmi vďačná za info. Prajem všetkým pekný večer 🙂

erikavesela
13. feb 2017

Ja ho doma mam..ale nie z lidla..ja mam silk'n flash&go...kedysi som ho pouzivala, ale otehotnela som..akurat sa chystam ho zacat pouzivat opat..mala som pocit, ze to malo ucinok...

pnsvb
autor
13. feb 2017

Vďaka za info, môžem sa ešte opýtať na približnú cenu tohoto prístroja ? len preto či je z kategórie tých lacnejších, alebo drahších. vďaka 🙂

blondkvetinka
13. feb 2017

Ja mam Philips lumea za 300 eciek a už vidím po 3 bliknutiak mapy. Je tu siahodlha diskusia len ju pohľadaj🙂

zdena12345
14. feb 2017

philips lumea (starsi model do 200e) pouzity 4x a tiez vidno vysledky. necakam od toho ze zrazu nebude ani chlpok, ale uz to ze ich je menej a rastu pomalsie je velke + . Udajne zo zaciatku vzdy treba po 2t opakovat asi 5-8x a potom holky pisu na diskusiach ze raz za mesiac aj viac. Teraz ked si oholim nohy, tak ich mam hladke aj 2-3 dni. ozaj hladke na dotyk. Predtym som uz na druhy den mala strnisko. tiez som rozmyslala nad tym z lidla, ale rozhodla som sa pre philips, lebo boli dobre recenzie. na lidlovi som toho moc nenasla, tak som stavila na "istotu"

mariba77
14. feb 2017

Ahoj, ja mám Remington IPL 6500, už po prvom použití som mala na nohách mapy, kde mi chĺpky nenarástli (do týždňa)... za mna spokojnosť... ale tento model je skôr na tmavé chĺpky.... a cena bola super 222€ v akcii....

susanm
14. feb 2017

@mariba77 ahoj, prosim ta, kde si ho kupovala? Aj ja uvazujem nad remingtonom, ale vsade bol za cenu 300+...

mariba77
14. feb 2017

@susanm cez andreashop 🙂

pnsvb
autor
14. feb 2017

Vďaka Vám kočky za info, už len začať na nejaký model šetriť z materskej :(

pnsvb
autor
14. feb 2017

Teda, aby som bola presnejšia, z rodičovského príspevku 😢