Fľaky z akné

petinka333
13. jún 2015

Pekný deň, prajem. Ja by som sa chcela opýtať ako sa mám zbaviť fľakov. Potrebujem niečo čo by sa osvedčilo do - 2-3 týždňov. Mala som totiž akné a ked som bola v puberte a teraz mám fľaky z toho. A podobne je na tom dcéra. Kozmetičku sme skúšali a zbytočne vyhodené peniaze cca 5 krát som tam bola. A kožná tiež. Poradte čo pre dcéru a pre mňa ? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

sissy27
13. jún 2015

Ťažko radiť keď nevieme, z čoho tie fľaky sú, ale najprv treba vylúčiť zdravotné problémy, hlavne s pečeňou, trávením, potravinové intolerancie...

petinka333
autor
13. jún 2015

ostali po akné 🙂

nutrimas
16. jún 2015

@petinka333 Ak uzivate hormonalnu antikoncepciu, je to celkom bezny jav. Tiez sa treba slnecnemu ziareniu vyhybat pocas atb liecby.
Existuju viacere kozmeticke pripravy, ktr. dokazu eliminovat flaky na pokozke, avsak ziaden z nich Vam tento problem nevyriesi do 2-3 tyzdnov. Je to väcsinou dlhodobejsia zalezitost, obzvlat po lete. Z prirodnych prostriedkov ma u nas pozitivne ohlasy nimbovy bieliaci krem, ten je sice nakladnejsi, no zda sa, najucinnejsi
Dalsie alternativny su nimbovy alebo sipkovy olej, najdete ich taktiez v nasej ponuke. Potrebne je aplikovat pravidelne, po dobu min. 2-3 mesiacov, Ucinok je velmi individualny, zavisi od pigmentacie pokozky.

rose26
16. jún 2015

mne pomohli tuto CHIRONAX MEDICENTRUM PIEšTANY tiež som mala flaky chodila som tam ale asi 2 mesiace 😵