Gynekológ MUDr. Juraj Braun v Leviciach

monusik73
10. jan 2017

Dobry den, rada by som sa spytala na par informacii gynekologa Juraja Brauna v Leviciach aky ma pristup pacientkam, ci sa u neho dlho caka a ci naozaj dokaze pomoct paru v otehotneni? Dakujem za informacie

mary17
10. jan 2017

@monusik73 Ja som k nemu chodila, ale zmenila som ho, lebo som si našla gynekológa bližšie. Prístup k pacientkám má podľa nálady, ale tak v celku dobrý. Mne nepomohol s otehornením, ale u nás je problémov viac a aj z manželovej strany, ale vraj pomohol veľa ženám. Čaká sa u neho niekedy dosť dlho a čo sa mi nepáčilo, tak za všetko sa u neho platí, aj za to, čo u iných nie. Ordinuje v Leviciach aj v Tlmačoch. Ja som chodila do Tlmáč.

lilooo13
11. jan 2017

V Želiezovciach je výborná,príjemná a starostlivá p. doktorka J.Bezáková .
Skús a uvidíš sama.
Nečakáš tam hlavne večnosť v čakárni.😉

monusik73
autor
11. jan 2017

@lilooo13 Zeliezovce su daleko a nepoznam ich chcela som nieco blizsie

ronikave
27. sep 2017

@monusik73
Ja mozem len odporucit sice sa plati to ano ale 5 rokov som stratila u lekara u ktoreho sa neplatilo za nic .... treba sa rozhodnut ale ja by som nemenila mam nadhernu dceru!co sa tyka cakania da sa raz clovek caka raz nie...to je vsade

juliana14
11. jún 2019

Ahojte baby prosím vás na ktorom poschodí sa nachádza Dr. Braun gynekolog ja som k nemu chodila do tlmac ale sme sa odsťahovali do lv a tu neviem kde ma ordináciu

zabka1987
11. jún 2019

@juliana14 v nemocnici ako je príjmová ambulancia

lucinka106
10. okt 2020

Ahojte.Taka otázka.Je volne predajne probiotikum canesflor probiotikum?ďakujem.citala som, že by mi to mohlo pomôcť.