Gynekológ v Holíči a v Skalici

martinam1986
4. okt 2013

Ahojte mamicky, pred rokom sme sa pristahovali a potrebovala by som poradit pri vybere dobreho gynekologa/cky v Holici, prip. v Skalici. Pocula som, ze su tu viac chlapi, ja som zvyknuta skor na zenu 😕 Dakujem za tipy, rady, skusenosti.

oktobermimi
4. okt 2013

@martinam1986 Viem že v Holíči je
MUDr. Darina Nagyová na Hviezdoslavova 428/10 🙂 ale nepoznám ju, no viem že tam je 🙂
ale já som chodila (chodím) k Dr.Vávrovy tuto zo skalice a je to veľmi myslí a príjemný pánko a hlavne komunikuje, príjemny citlivý , sestričky sú veľmi príjemné 🙂 : http://www.zlatestranky.sk/firmy/Skalica/H17420... 🙂 a potom taký tiež kapacita je tu v nemocnici Dr. Budínsky v Skalickej nemocnici 🙂

simona24
4. okt 2013

@martinam1986 Nagyovu velmi neodporucam, ja som k nej chodila cca pred 7 rokmi a to nemala este ani pocitac vsetko na stroji pisala, je to taka stara skola, ani ultrazvuk. Ked chces dr. zenu tak v Gbeloch je jedna celkom fajn dr. Michalovicova www.svsg.eu

mery69
4. okt 2013

MUDr. Vávra

susanv
4. okt 2013

MUDr. Donoval v Holíči

michaelamilan
4. okt 2013

@martinam1986 Tak Ńagyovú absolútne neodporúčam......je neprofesionálna a vynáša z ambulancie, radšej by sam na tvojom mieste "pretrpela " chlapa a išla by som k Donovalovy. Má modernú techniku a je príjemný.

martinam1986
autor
10. okt 2013

Tak vyber sa mi zuzil na dvoch Donoval x Vavra. Neviete mi napisat ci su obidvaja sukromni, pripadne ako je to u nich s platbami?

petka0991
12. okt 2013

@martinam1986 Ja chodím Donovalovi, naozaj skvelý, a hlavne - rieši. Je súkromný, ale platí sa u neho len za ultrazvukové vyšetrenie - vaginálne, 14 €.
Tu je bližšie info : http://www.medon.sk/index.php/gynekologia 😉

oktobermimi
12. okt 2013

@martinam1986 já som u Vávru platila za vyšetrenie 3,30€ 🙂 a ako tehu nič 🙂 len za obrázok malej 3,30€ 🙂

martinam1986
autor
12. okt 2013

@petka0991
@oktobermimi baby dakujem, za info. Nakoniec som narychlo zvolila Vavru, dufam, ze dobre 🙂.

oktobermimi
12. okt 2013

@martinam1986 já som strašne spokojná 🙂 nemenila by som 🙂 síce teraz pred pôrodom som už 3tyžden v nemocke u dr.Budínskeho ale nie je nad Vávru 🙂 pre mňa je jednička 😉

martinam1986
autor
13. okt 2013

@oktobermimi uvidime 🙂 a mozem sa ta spytat ake vysetrenia pripadne sedenia treba absolvovat odvtedy ako si tehotna? teda ak sa este pamatas 🙂

oktobermimi
13. okt 2013

@martinam1986 pamätám že na cukrovke som bola 🙂 ale ja mam na toto slabú pamäť lebo ešte z babinou chodím po nemocke takže mam toho v hlave veľa 🙂 ale na cukrovke som bola 🙂 aj na EKG 🙂

vierkaweve
26. júl 2021

@martinam1986 je gynekologička ale v Gbeloch Michalovičova je super