Hemoroid 3. stupeň

michaelabuzova
15. aug 2021

Ahojte môžem sa spytať hemoroid 3 stupeň je už niečo važne?

elenka74
15. aug 2021

Známu na to nedávno operovali. Tiež mala 3. stupeň a lekár na chirurgii jej povedal, že jej už žiadne lieky alebo mastičky nepomôžu.

michaelabuzova
autor
15. aug 2021

@elenka74 aha uživam detralex a masť procto- glyvenol

Preto nijaka zmena?

elenka74
15. aug 2021

@michaelabuzova Najlepšie sa k tomu vyjadrí lekár. Ona sa chúďa tiež strašne bála, ale už bude mať pokoj.

dijka123
15. aug 2021

@michaelabuzova ahoj to uz ti nic nepomoze to musis jedine ist na proktologiu a dohodnut sa na operacii

kitycat
15. aug 2021

A diagnostikovala si si to sama alebo dr? Lebo ten by ti rovno povedal, ze ti dava termin na zakrok, masticky a lieky uz len na zmiernenie ale ak tam mas hrcu tak ta uz nezmizne. Trebalo bolestive sedenie a kakanie riesit skor.

babababka
15. aug 2021

Mne diagnostikovali 4.stupeňprekancerózny stav, kolonoskopiou..Šla som na operáciu ,odvtedy mám sv.pokoj.

lindusss2016
15. aug 2021

@babababka a mozem sa spytat, ako to vyzeralo? Aj ta to bolelo?

janinah
15. aug 2021

budeš dávať peniaze na lieky,ktoré ani neodstránia príčinu,je tu dobrá téma Operácia hemoroidov skúsenosti,popozeraj

78787878
15. aug 2021

@michaelabuzova Zvycajne sa 1. a 2. stupen daju liecit bez zakroku. 3. a 4. uz iba chirurgicky. Nestracaj asi cas a objednaj sa na konzultaciu k proktochirurgovi.

michaelabuzova
autor
15. aug 2021

Ďakujem za rady😔

janetinka27
15. aug 2021

@michaelabuzova moja svokra to mala v strasnom stave, pomohli jej laserom na nejakej sukromnej klinike kdesi v ziari nad hronom. musela platit, ale zije vdaka tomu novy zivot

labocca
15. aug 2021

@michaelabuzova ja so mala 3 az 4 stupen...minuly tyzden som bola na operacii/jednodnova chirurgia. Radsej chod k Dr.nech sa to poriesi cim skor,neodkladaj to. Ja som si tiez myslela,ze masticky,aj Detralex pomoze...nepomohlo☹.
Drzim palce.

babababka
16. aug 2021

@lindusss2016 mala somvnútorné aj vonkajšie.Dlho som krvácala,obrovské bolesti,dá sa povedať zapálené non-stop.Obv.lekár: dajte si mastičku,tú potom hen tú ,čajíčky,apod.Objednala som sa na kolono a hneď chirurgovi.Keďže som aj diabet.,tak najhoršia bola príprava.Najprv jesť len tekuté,potom už nič.Strašný hlad,veľmi som sa potila /asi hypoglyk./,priznám sa 5 hodín pred kolono som si dala biely jogurt.Kolono som dala,že uspať,ale dr.povedala,že to zvládnem.Zvládla som.Hneď volali chirurga .Upozornil ma,že jednodňovka je pre mňa riziko.Som sa sním dohodla a o 3 týždne som išla pod nôž.Dali mi lumbálku,pustili nejaký rock a spala som...Prvá stolica😢🔥👎💣.Ešte sme mali labradora a on so mnou nariekal,zavýjal pod kúpeľňovým oknom.No strašné...Ale odvtedy pokoj.Musím si dať pozor na zimu.Nohy musím mať stále v teple.

lenrol001
11. jan 2023

@babababka nechápem...vo má spoločné hemoroid so zimnými nohami

babababka
12. jan 2023

@lenrol001 myslím,že som to napísala jasne.zo spodu nesmiem prechladnúť,nosím teplé ponožky,nesedím na chladnej ploche.Mojim mini hemoroidom svedčí,keď nie sú dráždené chladom.