Holenie fúzikov u žien

martu33
8. jún 2015

Zdravím vás babeny prosim vás poradte mi. Ja mám nad perou take krátke chlpky fúziky. Chodim s tym kozmetičke a ta mi to voskom odstranuje lenže teraz sa mi k nej neda isť tak ma zaujima či existuju na to niejake pripravky aj v obchode. Ze by som si ich odstranila doma. Dufam že mi budete vedieť poradiť. Dakujem 🙂

agnese
8. jún 2015

ja používam depilačné pásiky Veet, ale na výber je toho dosť, voskové pásiky, depilačný krém, rôzne značky...ale mne vyhovuje najlepšie Veet 🙂

martu33
autor
8. jún 2015

@agnese Ďakujem ti za radu. Dúfam že zajtra dačo vyberem.

prasiatko30
8. jún 2015

pinzeta

jeennyv
8. jún 2015

ak je nahodou nejaky viditelny chlpik tak pinzeta, nepouzivam nic ine, ale ja som svetly typ cize ma to az tak netrapi...

malinka888
9. jún 2015

aj ja používam Veet majú pásiky špeciálne na tieto chlpky jednoducho sa s nimi manipuluje a ani ma to nebolí 🙂

velkacica
9. jún 2015

žiletka? (keď už chceš HOLIŤ)

cailinevelyn
9. jún 2015

Ahoj, nasla som na nete recept na chlpky, vraj dokonca postupne budu mensie az prestanu rast (ale osobne som este neskusala - ale skusim!!! na moje cierne by som dakovala nebesam)

Ingrediencie:
1 lyžice ovsených vločiek
2 lyžice citrónovej šťavy
3 lyžice medu

NÁVOD:
* Zmiešajte všetky ingrediencie a aplikujte zmes na oblasť, kde chcete odstrániť chĺpky.
* Nechajte pôsobiť po dobu 15 minút, a potom dôkladne miesto opláchnite teplou vodou.
* Potom si dajte na tvár svoj krém na tvár.
* Mali by ste tento postup opakovať 2-3 krát týždenne.
*už po mesiaci sa objaví výsledok ...

martu33
autor
10. jún 2015

babeny dakujem Vám za rady. Aj ja mam čierne tak dosť to vidno a už ma to dosť hnevá.

martu33
autor
10. jún 2015

@cailinevelyn skusim to. Potom si môžme napisať či to funguje

anuskaaprazko
10. jún 2015

@martu33 tiez pouzivam veet nemam ich moc tmave ale ked chcem byt fesi odepilujem 🙂

cubanka
16. jún 2015

@martu33
@cailinevelyn
dievcata skusali ste ten recept?

martu33
autor
16. jún 2015

@cubanka Neskušala som