IMPETIGO v dospelosti

opice55318
16. júl 2018

Ahojte, je tu niekto kto mal IMPETIGO v dospelosti? Hojilo sa Vám to rýchlo, mne sa to cez víkend rozšírilo, dnes som sa konečne dostala k lekárke, vraj je to IMPETIGO, tak mám nasadené aj ATB 4xdenne a antibiotík ú mastičku 3xdenne,zaujíma ma len priebeh hojenia, snáď sa toho zbavím max do týždňa, ale tak po 2-3 dňoch by sa to malo zlepšovať, tak dúfam, prajem pekný deň a ak máte skúsenosti, kľudne píšte do komentárov.

zabata
16. júl 2018

@opice55318 ja som mala a po nasadení ATB a mastičky sa o zahojilo veľmi rýchlo

opice55318
autor
16. júl 2018

@zabata super, ďakujem... Mam nasadené, tak už sa teraz teším keď to zmizne... Môžem sa spýtať ako veľmi rozšírené si to mala?

janaaaaaaaaa
16. júl 2018

Ja som mala tiež a na zahojenie stacila masticka, pekne to zacalo vyzerat uz na 3-4 den. Treba sa ale zamysliet aj nad tym, preco sa ti impetigo spravilo, zvacsa je to o znizeni imunity...

zabata
16. júl 2018

@opice55318 mala som na tvári asi 3-4 fľaky veľkosti 20 centovky.

dundulica
16. júl 2018

syn (16 r.) mal pred mesiacom, ATB zabrali asi až po týždni, tiež asi veľkosť 20 centovky, ale miesto má stále červené, síce slabšie, ale stále to dosť vidno

opice55318
autor
16. júl 2018

@dundulica
@zabata
Ja ich mam viac, niektoré malinke, niektoré skoro 1cm a mam aj 3 väčšie...je ich celkom dosť, ale s tou mastičku a ATB hoc je prvý deň sa cítim lepšie, už len kvôli tomu, že viem, čo to je a lieči sa to ako má😊