Imunoglukan na posilnenie imunity

n820p
20. mar 2022

Aké máte skúsenosti so sirupom na posilnenie imunity Imunoglukan? Odporučili mi ho v lekárni, avšak v príbalovom letáčiku som sa dočítala, že sa odporúča až od 3 rokov. Môj syn má rok a pol, máte skúsenosti?

mogaa
20. mar 2022

@n820p kludne môžeš...dáva sa podľa váhy dieťaťa...inak na trhu je podobný prípravok tiež betaglukány - tiež vo forme sirupu ten je od 1roka a teda ten sa nedáva podľa váhy dieťaťa.....takže keďže Imunoglukán je dávkovanie podľa váhy dieťaťa tak je vhodnejší....

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
n820p
autor
20. mar 2022

Takýto berú vaše deti?

lukavanju
20. mar 2022

@n820p áno takyto dávam dcérkam (takmer 2 a 3rocnej ) ...a zatiaľ spokojnosť 😉

mogaa
20. mar 2022

@n820p Imunoglukan je len jeden - to je názov - sú to vlastne betaglukány...je tam menšie a väčšie balenie, ale pod názvom Imunoglukán, kúpiš len tento jeden sirup......ale každý výrobca môže mať vlastný názov(aj keď všetko môže byť z betaglukánov)😉

n820p
autor
20. mar 2022

Ďakujem

fantinka
20. mar 2022

Ja ho davam aj 4r aj 2r, syn bol vkuse chory zo skolky a odkedy ma toto, nebol chory okrem covidu a crevnej virozy 😂

uriva
20. mar 2022

Nám zas vôbec, ale že vôbec nepomohol - kúpila som ho minulý rok v lete, presne, že všetci si ho chválili, že na zimu bude fajn, keďže sme mali novorodeniatko. Syn bol viac chorý ako celkovo za posledné tri roky v škôlke. Týždeň tam a dva doma, a naj bolo, že to prechádzalo aj na bábätko. Ale tým nevravím, že niekomu nepomáha, len nečakať zázraky.

fantinka
20. mar 2022

@uriva jasne, kazdemu inak zaberie. Inak ja este do toho vzdy dam dva streky z Dcka a vzdy, ked ide syn do skolky a dojde domov mu prestreknem nos sterimarom, mozno aj to pomohlo, neviem, ale odkedy som toto zmenila, nema sople.

shopingshop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz