Je nádor zhubný?

12. júl 2023

Ahojte baby, prosím Vás viete niekto čo znamenajú tieto výsledky z MR- takže nádor je zhubný? Lebo hovorili že až po operácií budú vedieť a pod tým je DG že je neurčitého charateru správania, tak neviem....

alissa1222
12. júl 2023

Nie nie je známe či je zhubný alebo nie

trgypadl
12. júl 2023

Vyssie je popisane, ze je maligneho/zhubneho charakteru, zial 100% vysledok bude az po histologii, drzim palce

miskamicha
12. júl 2023

nieco sa tam deje a nevyzera to ruzovo...popisane su aj postihnute lymfaticke uzliny ...ako pisali 100% potvrdi az histologia...

colsami
12. júl 2023

Charakter a presny typ nadoru vzdy urcuje histologia, nie MRko.

autor
12. júl 2023

@miskamicha sú tam metastázy? Takže umriem...

trgypadl
12. júl 2023

Pockaj si na vyledky priamo od lekara, drzim palce. Neupinaj sa na to, ze umries,! Dôležité je ako dopadne histologia, toto vsetko su len hypotezy,potom dostanes adekvátnu liecbu, drz sa💞

salome123
12. júl 2023

ake su mala zdravotne problemy ak sa smiem spytat?

sammy91
12. júl 2023

je tam popisany zhubny nador mocoveho mechura so zasiahnutim lymfatickych uzlin..treba cim skor absolvovat operaciu, zahajit liecbu a pozitivne mysliet 🙏

nikaa951
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
12. júl 2023

@sammy91 prečo je potom pod tým diagnóza. Že nevedia či je zhubný?

trgypadl
12. júl 2023

Lebo nemozu pnapisat nieco, co nemaju histoligicky overené

sammy91
12. júl 2023

lebo nie je jasne akeho povodu je (ci pochadza z epitelu alebo ineho tkaniva), toto dokaze az histologia..

autor
12. júl 2023

Bola som u chirurga vraj sa nedá zistiť či je zhubný.... Tak neviem kde je pravda....

nikaa951
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
12. júl 2023

Ja sa zabijem, veď i tak umriem......

trgypadl
12. júl 2023

Hej hej, ziadne zabijanie, vyhladaj odbornu pomoc

nikaa951
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikaa951
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
20erika07
12. júl 2023

Drzim palce 🙏🍀 bud silna 💪

mirka414
12. júl 2023

Moc ti drzim palce .nemysli na najhoršie

miskamicha
14. júl 2023

som lekar. treba pockat na vysledok histologie. popisuje sa zhrubnutie steny moc.mechura. popravde podla popisu mri to nie je dobre..ale klud.. treba pockat na histologiu.
cystoskopiu niekto robil??? vas vek??? tazkosti?? mali ste krvavy moc? ste objednana na TUR?
umrie kazdy z nas.

autor
15. júl 2023

@miskamicha Včera mi urológ povedal, že to môže skončiť fatálne do niekoľkých mesiacov... krv v moči a bolesti, na odber vzoriek ma majú objednať...

aimee77
15. júl 2023

Konat co najrychlejsie.Ad cystoskopia a kolonoskopia..Proces je zial diseminovany...Dr

autor
15. júl 2023

@aimee77 čo je to znamená?

nikaa951
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskamicha
15. júl 2023

ano je to tak. ko at co najrychlejsie. ako pise
@aimee77 proces je uz rozsireny do okolia.hydronefroza je rozsirebie duteho systemu obliciek ked sa neoplazia rozsiri m k ustiam mocovodov. daj vediet ako si dopadla. ak smiem, tvoj vek? drzim palce a vela sil

autor
15. júl 2023

@miskamicha 37 rokov mám... asi umriem...

tatianka0000
15. júl 2023

Prečo by si mala umierať hneď .. nasadí sa ti liečba a všetko bude dobre .. treba myslieť pozitívne 🥰🥰

luccija
15. júl 2023

Ty si tu písala nedávno, že máš na chrbte tu hrču?

manzelkarobkova
15. júl 2023

Rakovina neznamená hneď smrť...pozitívne myslenie je polovica liečby...ja som začala hneď brat lieky od psychiatrický...Bud silná edopust že sa zosipes...a dnes je
medicina na vysokej úrovní...bojuj len sa nepochovavaj....dobre bude....v2021 som tiež myslela ze umrel a somTU