Je to blcha či ploštica?

5. okt 2023

Ahojte, posledne tri dni ma nieco v noci hryzie, najprv som myslela, ze je to komar, ale to som uz vylucila. Mam mensie cervene bodky, ktore svrbia. Zatial sa mi objavili len na nohach. Pripinam foto do komentu. Ďakujem za info

autor
5. okt 2023
mandymoore123
6. okt 2023

Bohužiaľ asi ploštice
Tie zvyknú podľa toho čo som čítala napádať chodidlá.. 😟😟 čím skôr vyhľadajte firmu ktorá vám ich odstráni. Lebo je to strašná pliaga žiaľ. Skúste pozrieť pod matrac, vankúš.. pozor aby sa vám nedostali naozaj všade...potom už môžu byť aj v nábytku. Teraz tuším vo francúzskom je ich veľa.. necestovali ste niekam náhodou? Možno v kufri ste preniesli

autor
6. okt 2023

@mandymoore123 praveze nikde som nebola, som na marodke asi mesiac.. posledne tri dni ma to v noci napada. V pondelok pride deratizer. 🙄

tinkavvv
6. okt 2023

Ak byvas v panelaku, to sa moze rozsirit aj od susedov. Popozeraj pod matracami a hladaj stopy.

mandymoore123
6. okt 2023

Áno môže aj od susedov. Najlepšie je keď príde firma a postrieka celý vchod. U nás tak bolo keď bolo podozrenie na ploštice prišiel pán ,celý vchod v paneláku vystriekal na viac krát a išlo to z bytového fondu

autor
6. okt 2023

@mandymoore123 skusim ist za domovnickou.

mandymoore123
6. okt 2023

Držím palce

autor
6. okt 2023

@tinkavvv vcera v noci som si na nich pockala a okolo 3 tej mi vysli na postel… potvory. Hned som volala deratizera. Snad sa ich cim skor zbavim🙄

mandymoore123
6. okt 2023

Áno v noci v tme vyliezaju

nikolca
8. okt 2023

No neviem či ťa potešim u nas bol deratizer 4 krat a tie beštie stale vyliezaju

autor
8. okt 2023

@nikolca och, nestras ma😁🥲