Je to chrípka alebo nejaká iná pliaga?

28. jan 2024

Baby to co teraz koluje za svinstvo? Ako 40 ročná som prvý krát za život mala problém z postele vstať 2 dní a prepotila som 10 tričiek za noc. Teploty do 39, ale 2 paraleny každých 6 hodín 2 dní, na tretí den teplota do 38,5 a teraz sa držím do 38. To kedy prejde? Testovala som sa na chripku aj covid a všetko negatívne.

daridari11
28. jan 2024

Som na tom podobne, včera 38,4 stupňová horúčka, bolesť svalov, hlavy, hrdla.......test negastívny, dnes mi je ale lepšie

simsalabim
28. jan 2024

Mne covid ukazalo az na 6. den, ked som uz sotva mala daky priznak. Tie antigenove testy su nic moc.

h2
28. jan 2024

Tento týždeň to mal presne môj muž, od pondelka nepoužiteľný, ledva vstal z postele, prezliekala som totálne prepotenú posteľ, čo on sa ináč potí len minimálne. 4 dní bol KO, takmer ani jesť nechcel. Potom sa to začalo zlepšovať, ale úplne v poriadku ešte nie je. Kovid sme mali celá rodina pred Vianocami, čiže ten nepredpokladám, navyše, ten sme zvládli relatívne v pohode. V porovnaní s týmto určite. Takto chorého som ho snáď ešte nevidela.

maca1984
28. jan 2024

My sme mali covid na zač.decembra min.roka, najprv muž, a ten 3 dni spal, teploty mal do 40 tky, nie a nie zraziť.
Ja som chytila od neho, to isté, a potili sme sa obaja neskutočne.
A test nám pozitivitu ukázal obom až na 4.deň.
Teraz mali kamoši toto čo popisuješ 4 dni, dnes mali s nami odísť na lyžovačku, a až včera (5 deň) im test ukázal pozitivitu na covid.

kikushaa
28. jan 2024

Moj muz ma chripku 7 dni mal teploty 38 a vyssie, teraz je to uz vyse tyzdna a stale sa neciti uplne fit

0silvia0
28. jan 2024

Ja to mam tiez, stvrty den lezim v posteli, mam atb, nemozem nic jest, len maslove chleby kvoli liekom. A to som mala v decembri kovid, toto kovid nie je, robila som si test. Ale mozem si pre istotu urobit este jeden.

larrylurex
28. jan 2024

Mne začali z utorka na stredu v noci horúčky, okolo 38.5, ale ani som vstať nevedela prvé 2 dni a prvý deň mi bolo aj na vracanie. Teraz už horúčku nemám, cítim sa oveľa lepšie, ale ešte soplím a pokašliavam. 🙄 Tento mesiac mám už druhé antibiotiká. Treba to poriadne vyležat a ovocie, vitamíny...

autor
28. jan 2024

Super niesom sama. To stále niečo na nervy už.

autor
28. jan 2024

Ja atb si dala hneď predpísať lebo mne to začalo horúčkou a pocitom ze nemôžem dýchať, prejdem pár krokov a funim jak lokomotíva 🙈 ich beriem 4 deň a žiadne zlepšenie. Porazí toto.

msnesquik
28. jan 2024

Ja som mala chripku asi, lebo tri covid testy negativne boli, dva dni vysoke horucky, treti zvysena, stvrty den zvtsena a ptm uz bez teploty, ale bola som strasne slaba

msnesquik
28. jan 2024

Preco atb? Ak je to chripka, tak sa na nu nedavaju ziadne atb, ak sa tam nepridruzi nejaky zapal...len tak by som teda atb neuzivala, to nie su lentilky

kiki68
28. jan 2024

Nejaka odroda RSV, je to hnus veru

raszuz
28. jan 2024

Asi chripka Ackova, muz vcera doobeda este v pohode, poobede koniec. Dnes total k.o., urobila som mu test a vysla chripka A.

siska53
28. jan 2024

Ja som takto zaciatkom 2018 a 2019 mala asi 3 dni vyssie teploty, nevladala som nic, vkuse mokra jak mys, srdce tlcuce odusu. O kovide vtedy nebolo ani chyru.. asi to bola chripka, lebo crp som nemala vysoke, cize klasicka liecba ako pri viroze. Treba len vydrzat. Po 3 dnoch by ti mali byt lepsie, ak sa vyvratila bakterialna infekcia.

kika831
28. jan 2024

Teraz je strašne veľa chrípky ( rôzne varianty).

saxana000
28. jan 2024

Od stredy dcera toniste vysoke horucky nezrazitelne na striedacku paralen s nurofenon po.4 hodinach prespala skoro dva dni klepala ju zimnica spotena cela.len lezala odpocivala nejedla nic skoro nekomunikovala .nasilu akurat vodu som do nej dostala.v noci horucka vyliezala uz na 40ky.piatok sobota uz len zvysena teplota dnes konecne bez teploty.pridal sa sopel a hnusny dusivy kasel.lekarka nam tiez nedala nic je to iba virus.len Cecko Becko Decko kazala zrazat teplotu co najviac tekutin sirup od kaslu sprej do nosa inhalovat nahrievat a pomaly sa to lepsi.

autor
29. jan 2024

@saxana000 ja som to chytila od svojej dcérky 🙈

saxana000
29. jan 2024

Po.kolkych dnoch?
No strasne sa tesim... som v 7 mesiaci.. to zas bude paradicka.

autor
30. jan 2024

@saxana000 po 4 som dostala horucky. Priateľ nedostal to ustal...

lukbe
30. jan 2024

Sú teraz také respiračné ochorenia. Mne to trvalo asi mesiac a stále to nie je OK.

autor
22. feb 2024

Nikomu dá to nevratilo? Dcerka od utorka 2 kolo nezrazitelne 40 horucky hnusný kasrl, kycha, sopliky ma chytá ma už....

larrylurex
22. feb 2024

S priateľom sme naraz ochoreli koncom januára ako som sem písala, jeho to chytilo viac a 4 dni bol tak, že ani vstat nevedel, ani nie dva týždne mu nič nebolo a tento týždeň ho zase hrdlo začalo bolieť a soplí, na šťastie sa to už lepší. Avšak jeho syn je už tretí týžden doma, stále sa mu to vracia. A malá tiež mala 40tky horúčky 🙄 otras, nie je týždeň kedy by nikomu nič nebolo, aj chrípkové boli u nás na škole, všetci chorí.

autor
22. feb 2024

@larrylurex tak ja s mrnavou mrnava 23-26 40 horucky co nešli zrazit hnusný kašeľ potom z ničoho nič teploty fuč zostal kašeľ hnusný dostala atb na 8 dní suprax nepomohlo brhle hnusne doteraz a ani nie mesiac na to znova 40 horucky co už sú tak extrémne ze ani za pána sa nedajú zraziť už 3 deň dnes 😪 ja som to po nej dostala 25 a čakám ze ci i toto schmatnem už KO som normálne.