Je vhodné použiť túto kozmetiku?

pauli14
14. apr 2015

Dobrý deň 🙂 Kúpila som si takúto make-up paletu a chcem poradiť s jej použitím. Keby bol niekto taký dobrý a vyjadril svoj názor na to? Pridávam fotku zloženia a taktiež pre zaujímavosť palety. Bojím sa, že keď ju použijem, tak sa mi na tvári urobia vyrážky, príliš zmastnie alebo naopak. Nemá s tým niekto prosím skúsenosť? Neviem či by stačilo použiť kvalitný podkladový prípravok. Za každý názor ďakujem a cením si ho 🙂

acer11
14. apr 2015

prosím ťa,prečo si kupuješ kozmetiku,ktorej sa bojíš? 😝

pauli14
autor
14. apr 2015

@acer11 Ani nie, že bojím v priamom slova zmysle, ale skôr chcem si byť istá 🙂 Nevyšla ma až tak veľa. Chcela by som o tom vedieť čo najviac, pokiaľ je to možné a tak sa snažím niečo trošku zistiť. Skôr mi išlo o tie skúsenosti a o to, že ak s tým niekto skúsenosť má, tak ako to vidí s podkladovým krémom 🙂

acer11
14. apr 2015

myslím,že je istejšie kupovať kvalitné,overené značky,málokto ti povie podľa chem.zloženia čo ti to urobí 😉

pauli14
autor
14. apr 2015

To je síce pravda, ale dúfala som, že sa možno niekto nájde 🙂 Zrejme sa zájdem spýtať nejakej kozmetičky, môžno mi poradí a ak nie, tak som to aspoň skúsila 🙂

monkabr
14. apr 2015

@pauli14 No co nato napisat, napisem ti co je tam skodlive ?

Carmine: Je to asi najnebezpecnejsie ecko vobec, najvyssi stupen skodlivosti 6 http://www.zdravapotravina.cz/seznam-ecek/E120
oxid titanicity: Môže poškodiť pľúca (ako azbest), spôsobuje zápaly tkaniva. Existuje podozrenie, že pôsobí rakovinotvorne
oxid chromicity a zelezity a tie farbiva (manganese violet, ultramarine blue) tiez nie su zrovna zdrave 🙂

Ale inak zlozenie nie je o nic horsie ako chemicke kozmetiky svetovych znaciek z reklam... Len ci je tam napisane cele, zda sa mi ze je nejake kratke 🙂

pauli14
autor
17. apr 2015

@monkabr Som vám veľmi vďačná za vašu odpoveď. Verila som, že sa nájde niekto, kto predsa tomu porozumie 🙂 Najprv som sa celkom zľakla a zhrozila, že čo to vlastne je, ale potom som celkom zostala prekvapená, keď som našla jednu z tých látok, ktorej ste vy venovali pozornosť na klasickom make-upe, ktorý som používala. Každopádne vám ďakujem za vašu odpoveď. Myslite, že keď ju použijem raz za čas, tak je to v poriadku? 🙂

monkabr
18. apr 2015

@pauli14 Za malicko a nevykaj mi, na forach sa nevyka🙂 Ak je tam napisane cele zlozenie, tak nie je o nic horsie ako v inych masovo pouzivanych kozmetikach...