Jóga pre úplných začiatočníkov

18. apr 2020

Poprosím vás nejaké overené joga cviky na instagrame/YouTube pre úplného začiatočníka 😂 (rozumej natiahnem si sval počas vysávania 😂). Až tak zle to zas nie je ale túžim so sebou niečo robiť 🙂 ďakujem za nápady

lindusss2016
18. apr 2020

Ahoj, my momentalne jogujeme online na FB, mame tam lekcie aj pre uplnych zaciatocnikov. Ak mas zaujem, napis a poslem instrukcie, ako to najdes 😊

berusinka2
18. apr 2020

@lindusss2016 aj ja poprosim ak mozem,dakujem

deti95060810
18. apr 2020

@lindusss2016 môžem poprosiť aj ja?

suesana
18. apr 2020

Ja som spokojná s touto lekciu, cvičím podľa tohto videa každý večer odkedy vyšlo a je to super 🙂 včera vyšla dvojka, tak dnes skúsim 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=yUOt1c_ltFE
lucyluv
18. apr 2020

@lindusss2016 Ahoj a vies mi poradit, volakedy som dost aktivne cvicila jogu, takze ovladam zaklady, ale momentalne mam po porode troska diastazu, mozem aj tak v pohode cvicit? Fyzioterapeut mi nic speci nepovedal. Pripadne by som rada aj ja na tie infosky ako cvicit online 🙂 dakujem 🙂

sorciera24
18. apr 2020

mne sa paci joga s Miou, ma jogu od uplnych zaciatocnikov, aj pre pokrocilých, power jogu, zamernaie na co chces:

https://www.youtube.com/watch?v=L_3RnZzACk8
halci
18. apr 2020

Ahoj, klikni na Yogo. Akurat dali na youtube 2 lekcie pre uplnych zaciatocnikov. Chodila som na ich hodiny a su velmi dobri.

lindusss2016
18. apr 2020

@lucyluv no neviem takto zhodnotit, co znamena "troska diastazu" 😁 fyzio ti nedal na to cviky? Lebo ak cvicis na diastazu, nemala by si na brucho robit ine cvicenia, cize jogu mozes, ale ked tak vynechaj tie, kde zapajas priame brusne svalstvo (doska, lodka) a vsetky zaklonove pozicie, kde vlastne brucho vypucis).

lucyluv
18. apr 2020

@lindusss2016 No to mi ten fyzio tak povedal, ze diastazu mam len trosku, tak tiez netusim, co to znamena, riesil so mnou hlavne krcnu chrbticu, na tu mi dal cviky, lebo mi hrozne trpnu ruky od namahy, ale uz sa to zlepsuje

lindusss2016
18. apr 2020

@lucyluv skus si lahnut, pokrc nohy v kolenach a len mierne nadvihni bradu, vtedy by si si mala diastazu nahmatat, ak sa ti tam zmesti viac ako 1 prst, tak radsej opatrne

sasa2
18. apr 2020

U mňa Joga s Miou .

lindusss2016
18. apr 2020

@lucyluv no inak ja som mala krcnu po porodoch, kojeni a noseni deti brutal zdevastovanu. Tiez trpnutie ruk, zavraty, slabe nohy a chvalabohu vsetko mi krasne preslo len vdaka power joge, takze na to ti mozem len odporucat. No otazka je, v akom stave je ta diastaza, ak je to ozaj minimalna, myslim, ze by nemal byt problem cvicit bez obmedzeni, ak je uz trosku vaznejsia, tak treba najskor dat do poriadku to a mozes cvicit. Zas ak by to bolo zle, myslim, ze fyzio by ti na to dal cviky, tazko takto ale sudit...