Kde očkujú iba Pfizerom?

7. máj 2021

ahojte, je tu niekto kto sa očkoval v PO SK chcela by som sa dať očkovať ale nie astrazeneca a viem že niekde očkuju len pfizerom alebo tou tretiou. kôli tomu že som pred tehotenstvom a počas tehotenstva mala problémy zo zrazeninamy tak nechcem astrazeneca v dôvere povedali aby som sa registrovala tam kde sa astrazeneca neočkuje ale nikde na internete som nenašla kde by očkovali iba napr pfizerom. tak či niekto z PO alebo SK BJ alebo z východu proste nemá skúsenosť z tym. Známa chcela pfizer tak sa bola dať očkovať v Bratislave ale nechcem kôli očkovaniu cestovať cez celé slovensko... za prípadné chyby sa ospravedlňujem

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pimpulka
7. máj 2021

@viestta prosim ta to ze je niekto pacient s rizikom tromboz sa riesi ako? moja babka daaavno zomrela na emboliu, mozem s tym ist za svojou vseobecnou doktorkou?dakujem

ibrunova
7. máj 2021

Mojej dcére prišla sms do D. Kubína na Pfizer

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jazula
7. máj 2021

Moj otec je pacient s rizikom tromboz, berie aj lieky na riedenie krvi a je pravidelne sledovaný. Je zaočkovaný prvou dávkou Astry a v pohode (ako reakciu mal len zvýšený tlak). Pred očkovaním bol ale na odberoch a očkovať sa dal na základe dobrých výsledkov z krvi, ak by mu quick test vyšiel so zhoršenými hodnotami, tak by očkovanie odložil. Treba v každom prípade poznať svoj zdravotný stav a poradiť sa so svojím lekárom.

mogaa
7. máj 2021

teraz si už nevieš vyberať kde sa zaočkuješ, len kraj.....

ibrunova
7. máj 2021

@mogaa akože nevieš? Klikneš na kraj a vidíš mestá, kde sa očkuje a zaklikneš, čo chceš..

beatinka
7. máj 2021

Skús sa prihlásiť cez nahradnici.sk tam máš
Možnosť zaškrtnút preferovanú vakcínu.