Kojím a bolí ma hrdlo. Máte rady ako zmierniť bolesť?

megi1989
26. okt 2011

Maminky, nemaminky potrebujem radu - začína ma bolieť hrdlo, nemám hlas, a bojím sa, aby sa mi stav nezhoršil - keďže kojím, antibiotiká brať nechcem. Č mi poradíte. Aké domáce overené receptíky ? Dakujem 🙂

meyby
26. okt 2011

@megi1989 Mna ked boli hrdlo, kloktam slanou vonou, zaberie to ihned...a nepoznam lepsi recept...mne to zaberie stale 🙂

sante81
26. okt 2011

http://www.chvilkapremamu.sk/2010/06/domacky-ci...
nechcelo sa mi to písať, tak som hodila link. mne osobne táto cibulová medicína zabrala hned.

meyby
26. okt 2011

@sante81 inac aj ta cibula je velmi fajn...na kasel, vynikajuce...a mne dokonca aj chutovo velmi chuti 😀

megi1989
autor
26. okt 2011

@meyby , @sante81 - dakujem - a ten cibulovy sirup, ked som bola mala, velmi som ho lubila, dufam ze bude chutit aj teraz 🙂

meyby
26. okt 2011

@megi1989 je to zdrave...a myslim ze ti to pomoze pri kasli, ale ked ta boli hrdlo, mala by si kloktat slanou vodou, v podstate vydenzifikuje ti to hrdlo🙂

kvojtanikova
26. okt 2011

@megi1989 mojmu synovi lekarka na toto (zachripnutie, bolest hrdla) odporucila Homeogene homeopatika, a fakt zabrali. Mozu ich aj kojace matky. Na zaciatku kazdu hodinu 1tbl cmulat a potom uz asi len tak 3-4x denne. Ja som nikdy homeopatikam neverila, ale tusim uz zacnem, mam velmi pozitivne skusenosti aj s tymi na podporu mliecka pri kojeni.