Kokosový olej a bielenie zubov

dynnora
7. dec 2015

Ahojte žienky, skúšali ste už bieliť zuby kokosovým olejom? Chcela by som vedieť či naozaj dokáže vybieliť zuby. Za vaše názory ďakujem 😉

zdenusa4
10. mar 2020

@anitta98 ja som zase skúšala len tie sáčky od nich a fajn, tiež mi vyhovovali.

anitta98
13. mar 2020

@zdenusa4 tak to som rada, že ti vyhovovali😉 možno aj ja niekedy tie sáčky vyskúšam, ale tak ako som napísala, zubnú pastu od nich som si kupovala úplne pre niečo iné a nie preto, aby mi vybielila zuby. ozik ako dlho si si sáčky aplikovala na zuby?

zdenusa4
3. apr 2020

@anitta98 4 týždne som si to aplikovala na zuby, lebo takú 4-týždňovú kúru som si od nich objednala. A môžem povedať, že to úplne stačilo.

simulienka255
3. apr 2020

@dynnora Ak mozem poradit;) kupili sme si s manzelom sobicke kefky z dm, ich znacky myslim cena cca30€.A po 2tyzdnoch pouzivania mam absolutne belsie zuby!!!!Sice zo zaciatku ma to steklilo na dasnach ale zvykla som si🙂 Ale rozdiel je vidno.Takze za mna skor skusit toto ako olej;) plus samozrejme zuby su aj cistejsie.🙂

anitta98
6. apr 2020

@zdenusa4 môžem tomu chápať tak, že po 4 týždňoch si už videla, že zuby máš belšie? by som ani nepovedala, že za takú krátku dobu to dokáže vybieliť, super😉

anitta98
6. apr 2020

@simulienka255 ahoj, máš na myslí sonickú elektrickú zubnú kefku, áno? tiež mám doma takú ale nie z drogérie ale normálne z internetu, dala som za ňu 50€, je to značka xiomi a je tiež perfektná. no aj napriek tomu som si zakúpila zubnú pastu s aktívnym čiernym uhlím, lebo mi viac vyhovuje ako všetky ostatné. každý je iný a každému vyhovuje úplne niečo iné. treba len poskúšať a zistiť🙂😉

zdenusa4
7. apr 2020

@anitta98 áno, presne tak, dobre tomu chápeš. Vidíš, keby si vyskúšala, tak by si vedela.

pannama1
8. apr 2020

caute baby, tie produkty, ktore obsahuju kokosovy olej su len na vybielenie zubov alebo maju aj nejake ine benefity? a ktore produkty to vlastne obsahuju? je ich viac?

ivanatim
27. máj 2020

@anitta98 A v com ti akoze vyhovavala? Preboha , ludia, vy ste podaktori taki jednoduchí... staci vam nakecat hluposti a urobit pekny obal a uz kupujete... v com ti kefka vyhovuje? Ine kefky ti akoze nevyhovuju? Myslis si akoze, ze napriklad take kefky Curaprox alebo Swisdent a ine boli testovane na zvieratach ci co? :D Kupujete nezmysly od pofidernych madarskych firiem, ktore nemaju za sebou ziadne roky skusenosti ani vyskumu v danej oblasti a naletíte na marketingove vykriky... je to obycajna zubna kefka aku kupis od hocijakej inej beznej firmy. Nema vobec zmysel tu kefku nejako ospevovat alebo co. Ma laserovo zabrusene stetinky??? Nemá. Keby ste aspon vedeli co je na kefkach dolezite, ale ani netusite a ospevujete tu produkty len preto, lebo pekny obal a pekna reklama na internete... ani nevies, ze ta kefka nema laserovo zabrusene stetinky a teda ze ti moze skriabat sklovinu ak si nevies spravne cistit zuby a ospevujes ju...

ivanatim
27. máj 2020

@anitta98 Nie, urcite to tak chapat nemozes. Si na modrom konikovi a nie v zubnej ambulancii. Ci to fakt cakas ze ti tu dobre poradí nejaka pofiderna anonymna osoba, ktora moze mat pokojne aj umelo vytvoreny profil a robit len PR svojej znacke? Ktora latka v kokosovom oleji dokaze bielit zuby? ZIADNA...Kedy sa toto naucite? kokosovy olej proste nema ako bielit zuby...je to totalny nezmyselny blud, ktory z vas len taha peniaze...na bielenie zubov su urcene uplne ine latky, ako nejake olejčeky...

ivanatim
27. máj 2020

@pannama1 NIE SU ANI NA VYBIELENIE ZUBOV! preboha, uz sa spamatajte, ludia. Ako by ti mohol olej vybielit zuby? Zamysli sa nad tym sama a ak to nedokazes, dvihni telefon, zavolaj svojmu zubarovi a uvidis ako ta za to vysmeje a poučí... pretoze je to nezmysel... kokosovy olej proste zuby nebieli, nemá ako..tu mas v clanku aj nazory zubarov: https://bieliace-pasiky.com/blog/bielenie-zubov...

marthuska
7. jún 2020

@ivanatim perfis si to napisala🙂) ja este pridavam, ze v bambusovych kefkach sa mozu zacat usadzovat bakterie, predsa povrch je iny akp plastovy