Kolodium forte na bradavice - máte s ním skúsenosti?

3. feb 2020

Ahojte
Chcem sa spýtať, už ste niekdo skúšali toto koloseum Forte na bradavice ?
Mám na tvary asi tri a rozmýšľam žeby som to vyskúšala.
Alebo viete o nejakom inom lieku.
Ku koznej má neposielajte, nemám sa ako teraz dostať k lekárovi 🤔 preto chcem vyskúšať najprv nejaké babské recepty alebo niečo odskúšané.
Ďakujem

mimibb
3. feb 2020

Asi by som skôr skúsila lastovicnik... Keď ide o tvár.... Tento prípravok som používala pri dcére na vypálenie kurieho oka na chodidle....tam pomohol, no tvar by mohol nepekne spáliť, pretože tam je pokožka citlivejšia, jemnejšia....

korunka1
3. feb 2020

Nie je bradavica ako bradavica. Neviem, čo píše v návode, či je učené aj na také vystupujuce bradavice. Ja som s tým liečila na nohe, také vnútorné s koreňmi

autor
3. feb 2020

A ten lastovnicik to je nejaká masť alebo?
Kúpim ho v lekárni?

korunka1
3. feb 2020

Lastovičník je rastlina. Originál na bradavice sa používa odtrhnutá stonka a potiera sa to tou šťavou/ako z púpavy/. Neviem v akej forme to dostať v lekárni

autor
3. feb 2020

🤔 no teraz ju asi nenájdem nikde 🙂
Skúsim sa spýtať v lekárni

memek
3. feb 2020

Ja som to koloidum forte pouzila na kurie oko na nohe a tam to fungovalo pekne.

ladymaccbeth
3. feb 2020

mám dobrú skúsenosť s kolodiom

miselar
3. feb 2020

Ja som použila na ruke a zmizlo to... A mam ho doma tiež si ho budem dávať v okolí krku keďže tam mam také výrastky

nikpa
3. feb 2020

Ja mam s tým dobru skúsenosť, za pár dní boli bradavice preč

autor
3. feb 2020

Takže myslíte že to môžem použiť aj na tvár?

miselar
3. feb 2020

Myslím ze áno ale nedávaj si to na kožu iba na tu bradavicu

benit
3. feb 2020

Kolodium nam vzdy zabralo, pekne vysusilo a odpadlo.

autor
3. feb 2020

Ďakujem všetkým, vyskúšam

mana17
3. feb 2020

No by ste sa čudovali ale dnes som si všimla na záhrade, že lastovičník tam je a dokonca je zelený. Tak si myslím aj použiteľný

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
korunka1
3. feb 2020

@viestta toto sa nesmie pouzit na tvar

eliska105
3. feb 2020

mala som ho viackrát na chodidle a vždy pomohlo jedine Kolodium.. no keď ide o tvár asi by som bola opatrnejšia.. nanášať len veľmi opatrne na bradavicu nie na kožu

lentilkaxxx
3. feb 2020

Mala som niekolko na tvári aj na chodidle pred 20 rokmi. Kožná mi predpísal Verrumal. Teraz už k lekárovi nemusíš ísť. Len zavolaj, teraz ho mám od obvoďáčky, napíše Ti to do elektronického receptu a o 10 minút vyberieš. Verrumalom som vtedy zlikvidovala aj veľkú plochu na nohe. Chcela som aj teraz, chytila som to svinstvo na kupku, ale v ten týždeň som zistila, že som tehotná. A to sa nesmie v tehotenstve použiť

zaraforme
3. feb 2020

Koloidum je fakt super, ja som dávala ,6r synovi a aj sebe na stvrdnutú kožu a paráda 👌

tomka52652
25. mar 2020

Dobrý večer ja som sa chcela opýtať mam bradavice na krku a včera som kúpila kolodium a natrela si to... Teraz neviem ci to mam umyť každý den a dat si nové alebo ako?...

franika
26. mar 2020

Určite používaj, pomôže ti...ja som mala naruke, dcéra, na krku a každý večer potrieť bradavičku, urobí sa ti na nej taký film ako kožička ...my sme si vždy na noc natreli len, a za 2tyzdne pravidelného potieranie sa začala odlupovat bez bolesti a potom už do pár dní ani neviem kedy ako odpadla...sú to asi 3roky a máme pokoj.

tomka52652
26. mar 2020

Od včera my tie bradavice z černeli to je normálne?? ale strašne ma to štípe aj ked si natieram.. ešte som to nepoužívala tak neviem ze co mam robiť

tomka52652
26. mar 2020

Takto to vyzerá 😣😣😣😏

grenka
22. júl 2020

@miselar môžem to použiť aj na podpazušie mám tam výrastok

miselar
22. júl 2020

@grenka myslím ze áno

lia88p
23. mar 2021

Mna dlho trapili bradavice na nohe a ruke najhorsie bolo ze sa rychlo rozsirovali. Skusala som kolodium aj prirodnejsie alternativy ale mam pocit ze ci viac som do toho babrala tym viac sa mi rozsirili :( momentalne chodim na dusik ten dobre zabera len som sklamana z toho ze sa mi objavili dokonca na hrudi kde som si ich predtym nevsimla a neviem ako sa to riesi ked to je tak rozsirene po tele :(

solemami
23. okt 2022

@eliska105 mala si len take "povrchove bradavice alebo boli korene hlbsie v chodidle?

lenjaona
23. okt 2022

Mne to nesmierne pomohlo na genitalne bradavice 👌👌 neviem si to vynachvalit

mufa1987
15. nov 2023